FLOW MEDICAL CENTER S.R.L.

FLOW MEDICAL CENTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 43028510, Nr. Reg. Com. J13/2294/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 10 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PANDURULUI, NR.107, ET.PARTER, cod poștal 900006. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FLOW MEDICAL CENTER S.R.L.
CUI
43028510
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/2294/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 septembrie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PANDURULUI, NR.107, ET.PARTER
Cod poștal
900006
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, FLOW MEDICAL CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 63.663 lei, un profit net de 9.334 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 24.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 86.016 lei2023 · Cifra de afaceri: 422.759 lei2024 · Cifra de afaceri: 271.721 lei2025 · Cifra de afaceri: 63.663 lei2020 · Profit net: −299 lei2021 · Profit net: 528 lei2022 · Profit net: −52.602 lei2023 · Profit net: 63.673 lei2024 · Profit net: 24.152 lei2025 · Profit net: 9.334 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 24.500 lei20212022: 86.016 lei20222023: 422.759 lei423 mii20232024: 271.721 lei20242025: 63.663 lei64 mii2025
Profit net lei
2020: −299 lei20202021: 528 lei20212022: −52.602 lei−53 mii20222023: 63.673 lei64 mii20232024: 24.152 lei20242025: 9.334 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FLOW MEDICAL CENTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 63.663 lei în scădere față de 2024 9.334 lei în scădere față de 2024 46.218 lei în scădere față de 2024 65.419 lei 81.290 lei 44.986 lei 1
2024 271.721 lei în scădere față de 2023 24.152 lei în scădere față de 2023 51.247 lei în scădere față de 2023 85.008 lei 70.669 lei 35.652 lei 1 în scădere față de 2023
2023 422.759 lei în creștere față de 2022 63.673 lei în creștere față de 2022 71.145 lei în scădere față de 2022 104.598 lei 62.736 lei 11.499 lei 2
2022 86.016 lei în creștere față de 2021 −52.602 lei în scădere față de 2021 80.295 lei în creștere față de 2021 124.364 lei 4.550 lei −52.173 lei 2 în creștere față de 2021
2021 24.500 lei 528 lei în creștere față de 2020 32.928 lei în creștere față de 2020 139.777 lei 39.560 lei 429 lei 1
2020 — −299 lei 500 lei 120 lei 314.336 lei −99 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare