FLV FIT & HEALTHY LIFESTYLE S.R.L.

FLV FIT & HEALTHY LIFESTYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42946382, Nr. Reg. Com. J2020002528128. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT VALEA CALDĂ COM. CĂTINA, VALEA CALDĂ, NR.60, cod poștal 407176. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FLV FIT & HEALTHY LIFESTYLE S.R.L.
CUI
42946382
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002528128
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT VALEA CALDĂ COM. CĂTINA, VALEA CALDĂ, NR.60
Cod poștal
407176
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, FLV FIT & HEALTHY LIFESTYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 135.618 lei, un profit net de 36.280 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 69.159 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.584 lei2023 · Cifra de afaceri: 74.870 lei2024 · Cifra de afaceri: 112.383 lei2025 · Cifra de afaceri: 135.618 lei2021 · Profit net: 60.877 lei2022 · Profit net: 32.570 lei2023 · Profit net: 36.964 lei2024 · Profit net: 45.182 lei2025 · Profit net: 36.280 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 69.159 lei20212022: 56.584 lei20222023: 74.870 lei20232024: 112.383 lei20242025: 135.618 lei136 mii2025
Profit net lei
2021: 60.877 lei61 mii20212022: 32.570 lei20222023: 36.964 lei20232024: 45.182 lei20242025: 36.280 lei36 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FLV FIT & HEALTHY LIFESTYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 135.618 lei în creștere față de 2024 36.280 lei în scădere față de 2024 19.475 lei în creștere față de 2024 7.122 lei 48.833 lei 36.480 lei —
2024 112.383 lei în creștere față de 2023 45.182 lei în creștere față de 2023 2.963 lei în scădere față de 2023 4.167 lei 57.993 lei 59.197 lei —
2023 74.870 lei în creștere față de 2022 36.964 lei în creștere față de 2022 5.107 lei în creștere față de 2022 — 40.122 lei 35.015 lei —
2022 56.584 lei în scădere față de 2021 32.570 lei în scădere față de 2021 3.992 lei în creștere față de 2021 — 36.762 lei 32.770 lei —
2021 69.159 lei 60.877 lei 604 lei — 67.263 lei 66.659 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare