FOCA SI CICI S.R.L.

Inactivă fiscal din 23 decembrie 2020. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FOCA SI CICI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38477725, Nr. Reg. Com. J23/470/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.9, BL.U4, SC.1, ET.1, AP.2. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 23 decembrie 2020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FOCA SI CICI S.R.L.
CUI
38477725
Stare
Inactivă fiscal din 23 decembrie 2020
Nr. Registrul Comerțului
J23/470/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.9, BL.U4, SC.1, ET.1, AP.2
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2021, FOCA SI CICI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.967 lei, o pierdere netă de 10.731 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii201720182019202020212018 · Cifra de afaceri: 122.315 lei2019 · Cifra de afaceri: 193.168 lei2020 · Cifra de afaceri: 124.971 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.967 lei2017 · Profit net: −662 lei2018 · Profit net: −58.022 lei2019 · Profit net: −2.012 lei2020 · Profit net: −25.346 lei2021 · Profit net: −10.731 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 122.315 lei20182019: 193.168 lei193 mii20192020: 124.971 lei20202021: 20.967 lei21 mii2021
Profit net lei
2017: −662 lei20172018: −58.022 lei−58 mii20182019: −2.012 lei20192020: −25.346 lei20202021: −10.731 lei−11 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru FOCA SI CICI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 20.967 lei în scădere față de 2020 −10.731 lei în creștere față de 2020 341.791 lei în creștere față de 2020 43 lei 246.872 lei −94.876 lei 0 în scădere față de 2020
2020 124.971 lei în scădere față de 2019 −25.346 lei în scădere față de 2019 320.798 lei în creștere față de 2019 316 lei 236.337 lei −84.145 lei 1 în scădere față de 2019
2019 193.168 lei în creștere față de 2018 −2.012 lei în creștere față de 2018 243.809 lei în creștere față de 2018 2.882 lei 180.328 lei −60.599 lei 2
2018 122.315 lei −58.022 lei în scădere față de 2017 158.239 lei în creștere față de 2017 2.926 lei 96.726 lei −58.587 lei 2
2017 — −662 lei 14.030 lei 217 lei 8.948 lei −462 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare