FOCUS-OPTIM PAU S.R.L.

Inactivă fiscal din 9 mai 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FOCUS-OPTIM PAU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 41784983, Nr. Reg. Com. J07/715/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, SAT VLĂDENI-DEAL COM. FRUMUŞICA, VLĂDENI-DEAL, cod poștal 717166. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 9 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FOCUS-OPTIM PAU S.R.L.
CUI
41784983
Stare
Inactivă fiscal din 9 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J07/715/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2019
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, SAT VLĂDENI-DEAL COM. FRUMUŞICA, VLĂDENI-DEAL
Cod poștal
717166
Cod CAEN
2361
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din beton pentru constructii

Situații financiare

În 2023, FOCUS-OPTIM PAU S.R.L. a raportat o pierdere netă de 8.738 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 40.427 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.864 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 2.345 lei2021 · Profit net: −34.358 lei2022 · Profit net: −8.738 lei2023 · Profit net: −8.738 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 40.427 lei40 mii20202021: 9.864 lei10 mii2021
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: 2.345 lei2 mii20202021: −34.358 lei−34 mii20212022: −8.738 lei20222023: −8.738 lei−9 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru FOCUS-OPTIM PAU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −8.738 lei 48.851 lei în scădere față de 2022 22.768 lei 14.120 lei −49.290 lei —
2022 — −8.738 lei în creștere față de 2021 48.852 lei în creștere față de 2021 31.507 lei 14.120 lei −40.552 lei —
2021 9.864 lei în scădere față de 2020 −34.358 lei în scădere față de 2020 48.851 lei în creștere față de 2020 40.245 lei 14.120 lei −31.813 lei 1 în scădere față de 2020
2020 40.427 lei 2.345 lei în creștere față de 2019 30.993 lei în creștere față de 2019 48.984 lei 24.066 lei 2.545 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — 0 lei 1.641 lei 1.356 lei 485 lei 200 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare