FOLEX BUILDING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 21478823, Nr. Reg. Com. J01/426/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6622 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 30 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, SAT GÂRBOVA DE JOS MUN. AIUD, STR. CĂPRIOARA, NR.9 A, cod poștal 515204. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FOLEX BUILDING SRL
- CUI
- 21478823
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J01/426/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 martie 2007
- Județ
- Alba
- Sediul social
- JUD. ALBA, SAT GÂRBOVA DE JOS MUN. AIUD, STR. CĂPRIOARA, NR.9 A
- Cod poștal
- 515204
- Cod CAEN
- 6622
- Domeniu de activitate
- Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari
Situații financiare
În 2025, FOLEX BUILDING SRL a raportat o pierdere netă de 16.310 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −16.310 lei în creștere față de 2024 | 6.046 lei în creștere față de 2024 | — | 12.586 lei | 6.540 lei | — |
| 2024 | 16.150 lei | −19.272 lei în scădere față de 2023 | 4.840 lei în scădere față de 2023 | — | 27.691 lei | 22.851 lei | — |
| 2023 | — | −6.580 lei în scădere față de 2022 | 5.706 lei în creștere față de 2022 | — | 47.829 lei | 42.123 lei | — |
| 2022 | 86.747 lei în creștere față de 2021 | 78.255 lei în creștere față de 2021 | 3.835 lei în scădere față de 2021 | — | 77.538 lei | 73.703 lei | — |
| 2021 | 13.589 lei | 12.894 lei în creștere față de 2020 | 6.410 lei în scădere față de 2020 | — | 1.858 lei | −4.552 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 17.902 lei | — | 456 lei | −17.446 lei | — |
| 2019 | — | −11.242 lei în scădere față de 2018 | 17.902 lei în creștere față de 2018 | — | 456 lei | −17.446 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 15.017 lei | — | 8.813 lei | −6.204 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 15.017 lei | — | 8.813 lei | −6.204 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 15.017 lei | — | 8.813 lei | −6.204 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
