FOLLOW KOMAN S.R.L.

FOLLOW KOMAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40253878, Nr. Reg. Com. J02/2066/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VIŞINULUI, NR.26, cod poștal 310152. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FOLLOW KOMAN S.R.L.
CUI
40253878
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/2066/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VIŞINULUI, NR.26
Cod poștal
310152
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, FOLLOW KOMAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 27.310 lei, o pierdere netă de 60.955 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 21.778 lei2020 · Cifra de afaceri: 154.948 lei2021 · Cifra de afaceri: 104.746 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.887 lei2023 · Cifra de afaceri: 230.787 lei2024 · Cifra de afaceri: 63.326 lei2025 · Cifra de afaceri: 27.310 lei2019 · Profit net: 10.191 lei2020 · Profit net: 8.856 lei2021 · Profit net: 15.825 lei2022 · Profit net: 32.524 lei2023 · Profit net: 70.491 lei2024 · Profit net: −88.570 lei2025 · Profit net: −60.955 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 21.778 lei20192020: 154.948 lei20202021: 104.746 lei20212022: 76.887 lei20222023: 230.787 lei231 mii20232024: 63.326 lei20242025: 27.310 lei27 mii2025
Profit net lei
2019: 10.191 lei20192020: 8.856 lei20202021: 15.825 lei20212022: 32.524 lei20222023: 70.491 lei70 mii20232024: −88.570 lei−89 mii20242025: −60.955 lei−61 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FOLLOW KOMAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 27.310 lei în scădere față de 2024 −60.955 lei în creștere față de 2024 81.096 lei în creștere față de 2024 — 69.658 lei −11.438 lei 1
2024 63.326 lei în scădere față de 2023 −88.570 lei în scădere față de 2023 11.547 lei în scădere față de 2023 — 61.064 lei 49.517 lei 1 în scădere față de 2023
2023 230.787 lei în creștere față de 2022 70.491 lei în creștere față de 2022 11.574 lei în creștere față de 2022 — 149.661 lei 138.087 lei 2 în creștere față de 2022
2022 76.887 lei în scădere față de 2021 32.524 lei în creștere față de 2021 4.644 lei în creștere față de 2021 — 72.240 lei 67.596 lei 1
2021 104.746 lei în scădere față de 2020 15.825 lei în creștere față de 2020 3.352 lei în creștere față de 2020 — 38.424 lei 35.072 lei 1 în scădere față de 2020
2020 154.948 lei în creștere față de 2019 8.856 lei în scădere față de 2019 2.415 lei în scădere față de 2019 — 21.662 lei 19.247 lei 3
2019 21.778 lei 10.191 lei 4.523 lei — 14.914 lei 10.391 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare