FOOD & NON-FOOD DISTRIBUTION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 23308698, Nr. Reg. Com. J2008002753405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4617 - Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 19 februarie 2008. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM DRUMUL TABEREI, NR.98, BL.C2, SC.C, ET.4, AP.94. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FOOD & NON-FOOD DISTRIBUTION SRL
- CUI
- 23308698
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008002753405
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 19 februarie 2008
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM DRUMUL TABEREI, NR.98, BL.C2, SC.C, ET.4, AP.94
- Cod CAEN
- 4617
- Domeniu de activitate
- Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, FOOD & NON-FOOD DISTRIBUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 36.500 lei, un profit net de 20.767 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.500 lei | 20.767 lei în creștere față de 2024 | 12.545 lei în creștere față de 2024 | — | 26.994 lei | 14.449 lei | — |
| 2024 | — | −120 lei | 6.621 lei în creștere față de 2023 | — | 303 lei | −6.318 lei | — |
| 2023 | — | −120 lei în scădere față de 2022 | 6.620 lei | — | 302 lei | −6.318 lei | — |
| 2022 | — | −100 lei în scădere față de 2021 | 6.620 lei | — | 422 lei | −6.198 lei | 0 |
| 2021 | — | 0 lei | 6.620 lei | — | 522 lei | −6.098 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 6.620 lei | — | 522 lei | −6.098 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 6.620 lei | — | 522 lei | −6.098 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 6.620 lei | — | 522 lei | −6.098 lei | — |
| 2017 | — | −77 lei în creștere față de 2016 | 6.620 lei în scădere față de 2016 | — | 522 lei | −6.098 lei | — |
| 2016 | — | −3.231 lei | 6.650 lei | — | 629 lei | −6.021 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
