FOR FAST FOOD RURAL S.R.L.

FOR FAST FOOD RURAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 40566212, Nr. Reg. Com. J2019000256100. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 5 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT RUŞEŢU COM. RUŞEŢU, STR. ARMONIEI, NR.36, cod poștal 127520. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FOR FAST FOOD RURAL S.R.L.
CUI
40566212
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000256100
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 februarie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT RUŞEŢU COM. RUŞEŢU, STR. ARMONIEI, NR.36
Cod poștal
127520
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, FOR FAST FOOD RURAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.485 lei, o pierdere netă de 2.839 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 28.510 lei2021 · Cifra de afaceri: 12.395 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.150 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.485 lei2020 · Profit net: 1.626 lei2021 · Profit net: −4.485 lei2022 · Profit net: 1.412 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: −2.839 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 28.510 lei29 mii20202021: 12.395 lei20212022: 10.150 lei20222025: 2.485 lei2 mii2025
Profit net lei
2020: 1.626 lei2 mii20202021: −4.485 lei−4 mii20212022: 1.412 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: −2.839 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FOR FAST FOOD RURAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.485 lei −2.839 lei în scădere față de 2024 20.069 lei în creștere față de 2024 — 23.004 lei 2.935 lei —
2024 — 0 lei 1.079 lei — 6.853 lei 5.774 lei —
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 1.079 lei în scădere față de 2022 — 6.853 lei 5.774 lei —
2022 10.150 lei în scădere față de 2021 1.412 lei în creștere față de 2021 1.113 lei în scădere față de 2021 — 6.887 lei 5.774 lei 1
2021 12.395 lei în scădere față de 2020 −4.485 lei în scădere față de 2020 2.120 lei în scădere față de 2020 — 6.482 lei 4.362 lei 1
2020 28.510 lei 1.626 lei 2.677 lei — 9.549 lei 6.872 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare