FORESTA GREEN APARTMENTS S.R.L.

FORESTA GREEN APARTMENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38533779, Nr. Reg. Com. J35/1973/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 24 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GHIRODA COM. GHIRODA, STR. PĂDUREA VERDE, NR.6, ET.2, AP.6, cod poștal 307200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FORESTA GREEN APARTMENTS S.R.L.
CUI
38533779
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1973/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 noiembrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT GHIRODA COM. GHIRODA, STR. PĂDUREA VERDE, NR.6, ET.2, AP.6
Cod poștal
307200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, FORESTA GREEN APARTMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 63.215 lei, o pierdere netă de 121.155 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820222023202420252022 · Cifra de afaceri: 1.274.985 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.852.689 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.292.510 lei2025 · Cifra de afaceri: 63.215 lei2018 · Profit net: −23.040 lei2022 · Profit net: 552.167 lei2023 · Profit net: 965.631 lei2024 · Profit net: 472.494 lei2025 · Profit net: −121.155 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 1.274.985 lei20222023: 1.852.689 lei1,9 mil.20232024: 1.292.510 lei20242025: 63.215 lei63 mii2025
Profit net lei
2018: −23.040 lei20182022: 552.167 lei20222023: 965.631 lei966 mii20232024: 472.494 lei20242025: −121.155 lei−121 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FORESTA GREEN APARTMENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 63.215 lei în scădere față de 2024 −121.155 lei în scădere față de 2024 160.031 lei în scădere față de 2024 438.725 lei 1.270.346 lei 1.549.040 lei 1
2024 1.292.510 lei în scădere față de 2023 472.494 lei în scădere față de 2023 206.842 lei în scădere față de 2023 29.914 lei 1.902.578 lei 1.725.650 lei 1 în scădere față de 2023
2023 1.852.689 lei în creștere față de 2022 965.631 lei în creștere față de 2022 457.651 lei în creștere față de 2022 252.555 lei 2.273.915 lei 2.068.819 lei 2
2022 1.274.985 lei 552.167 lei în creștere față de 2018 451.841 lei în scădere față de 2018 221.964 lei 1.333.065 lei 1.103.188 lei 2 în scădere față de 2018
2018 — −23.040 lei 915.591 lei 444.388 lei 448.363 lei −22.840 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare