FORMA 2/3 GALERIA S.R.L.

FORMA 2/3 GALERIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42416645, Nr. Reg. Com. J40/3970/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9102 - Activitati ale muzeelor. Societatea a fost înființată la data de 17 martie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. FRANCEZĂ, NR.4, PARTER, cod poștal 030104. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FORMA 2/3 GALERIA S.R.L.
CUI
42416645
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/3970/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 martie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. FRANCEZĂ, NR.4, PARTER
Cod poștal
030104
Cod CAEN
9102
Domeniu de activitate
Activitati ale muzeelor

Situații financiare

În 2025, FORMA 2/3 GALERIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 599 lei, o pierdere netă de 314.485 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 89.156 lei2022 · Cifra de afaceri: 200.301 lei2023 · Cifra de afaceri: 30.707 lei2024 · Cifra de afaceri: 137.743 lei2025 · Cifra de afaceri: 599 lei2021 · Profit net: −33.210 lei2022 · Profit net: 12.893 lei2023 · Profit net: −101.267 lei2024 · Profit net: 9.156 lei2025 · Profit net: −314.485 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 89.156 lei20212022: 200.301 lei200 mii20222023: 30.707 lei20232024: 137.743 lei20242025: 599 lei5992025
Profit net lei
2021: −33.210 lei20212022: 12.893 lei13 mii20222023: −101.267 lei20232024: 9.156 lei20242025: −314.485 lei−314 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FORMA 2/3 GALERIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 599 lei în scădere față de 2024 −314.485 lei în scădere față de 2024 828.587 lei în creștere față de 2024 3.059 lei 119.191 lei −425.114 lei —
2024 137.743 lei în creștere față de 2023 9.156 lei în creștere față de 2023 661.907 lei în creștere față de 2023 9.103 lei 215.080 lei −107.593 lei —
2023 30.707 lei în scădere față de 2022 −101.267 lei în scădere față de 2022 628.833 lei în scădere față de 2022 10.504 lei 122.541 lei −116.749 lei —
2022 200.301 lei în creștere față de 2021 12.893 lei în creștere față de 2021 652.260 lei în creștere față de 2021 — 208.830 lei −15.482 lei —
2021 89.156 lei −33.210 lei 636.258 lei — 131.027 lei −28.375 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare