FORMAȚIA ARDELENII S.R.L.

FORMAȚIA ARDELENII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 38640589, Nr. Reg. Com. J08/3388/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 27 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. ANOTIMPURILOR, NR.7, cod poștal 505600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FORMAȚIA ARDELENII S.R.L.
CUI
38640589
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/3388/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 decembrie 2017
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. ANOTIMPURILOR, NR.7
Cod poștal
505600
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, FORMAȚIA ARDELENII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 112.500 lei, un profit net de 65.203 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 41.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 96.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 36.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 13.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 63.276 lei2023 · Cifra de afaceri: 97.724 lei2024 · Cifra de afaceri: 81.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 112.500 lei2018 · Profit net: 38.712 lei2019 · Profit net: 88.926 lei2020 · Profit net: 25.136 lei2021 · Profit net: 8.857 lei2022 · Profit net: 54.743 lei2023 · Profit net: 57.211 lei2024 · Profit net: 34.590 lei2025 · Profit net: 65.203 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 41.500 lei'182019: 96.200 lei'192020: 36.000 lei'202021: 13.500 lei'212022: 63.276 lei'222023: 97.724 lei'232024: 81.200 lei'242025: 112.500 lei113 mii'25
Profit net lei
2018: 38.712 lei'182019: 88.926 lei89 mii'192020: 25.136 lei'202021: 8.857 lei'212022: 54.743 lei'222023: 57.211 lei'232024: 34.590 lei'242025: 65.203 lei65 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FORMAȚIA ARDELENII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 112.500 lei în creștere față de 2024 65.203 lei în creștere față de 2024 29.701 lei în creștere față de 2024 110.610 lei 94.031 lei 174.940 lei —
2024 81.200 lei în scădere față de 2023 34.590 lei în scădere față de 2023 19.927 lei în creștere față de 2023 127.816 lei 27.716 lei 135.605 lei —
2023 97.724 lei în creștere față de 2022 57.211 lei în creștere față de 2022 16.516 lei în creștere față de 2022 113.132 lei 46.843 lei 143.459 lei —
2022 63.276 lei în creștere față de 2021 54.743 lei în creștere față de 2021 1.300 lei în creștere față de 2021 40.728 lei 138.484 lei 177.912 lei —
2021 13.500 lei în scădere față de 2020 8.857 lei în scădere față de 2020 105 lei în creștere față de 2020 15.706 lei 107.569 lei 123.170 lei —
2020 36.000 lei în scădere față de 2019 25.136 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 20.245 lei 94.067 lei 114.312 lei —
2019 96.200 lei în creștere față de 2018 88.926 lei în creștere față de 2018 3.276 lei în creștere față de 2018 18.132 lei 74.310 lei 89.166 lei —
2018 41.500 lei 38.712 lei 810 lei 11.901 lei 27.584 lei 38.675 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare