FORST BAVARIA S.R.L.

FORST BAVARIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42800343, Nr. Reg. Com. J2020000818241. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0220 - Exploatarea forestiera. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT RONA DE SUS COM. RONA DE SUS, RONA DE SUS, NR.791. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FORST BAVARIA S.R.L.
CUI
42800343
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000818241
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT RONA DE SUS COM. RONA DE SUS, RONA DE SUS, NR.791
Cod CAEN
0220
Domeniu de activitate
Exploatarea forestiera

Situații financiare

În 2025, FORST BAVARIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.056.941 lei, un profit net de 731.212 lei și un număr mediu de 17 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 235.384 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.351.064 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.883.298 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.613.076 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.716.530 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.056.941 lei2020 · Profit net: 18.068 lei2021 · Profit net: 166.610 lei2022 · Profit net: 1.267.617 lei2023 · Profit net: 1.493.251 lei2024 · Profit net: 436.995 lei2025 · Profit net: 731.212 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 235.384 lei20202021: 1.351.064 lei20212022: 4.883.298 lei20222023: 4.613.076 lei20232024: 5.716.530 lei20242025: 6.056.941 lei6,1 mil.2025
Profit net lei
2020: 18.068 lei20202021: 166.610 lei20212022: 1.267.617 lei20222023: 1.493.251 lei1,5 mil.20232024: 436.995 lei20242025: 731.212 lei731 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FORST BAVARIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.056.941 lei în creștere față de 2024 731.212 lei în creștere față de 2024 430.954 lei în scădere față de 2024 231.994 lei 2.886.936 lei 2.687.976 lei 17 în creștere față de 2024
2024 5.716.530 lei în creștere față de 2023 436.995 lei în scădere față de 2023 679.719 lei în scădere față de 2023 266.907 lei 2.369.576 lei 1.956.764 lei 14 în scădere față de 2023
2023 4.613.076 lei în scădere față de 2022 1.493.251 lei în creștere față de 2022 2.368.373 lei în creștere față de 2022 18.472 lei 5.295.476 lei 2.945.575 lei 15 în scădere față de 2022
2022 4.883.298 lei în creștere față de 2021 1.267.617 lei în creștere față de 2021 1.791.823 lei în creștere față de 2021 — 3.244.147 lei 1.452.324 lei 21 în creștere față de 2021
2021 1.351.064 lei în creștere față de 2020 166.610 lei în creștere față de 2020 491.269 lei în creștere față de 2020 — 675.976 lei 184.707 lei 7 în creștere față de 2020
2020 235.384 lei 18.068 lei 73.464 lei — 91.732 lei 18.268 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare