FOUR LEAF CLOVER STUDIO S.R.L.

FOUR LEAF CLOVER STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40146634, Nr. Reg. Com. J2020017181400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR CHILIA VECHE, NR.4, BL.A9, SC.2, ET.2, AP.22, cod poștal 061743. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FOUR LEAF CLOVER STUDIO S.R.L.
CUI
40146634
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020017181400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR CHILIA VECHE, NR.4, BL.A9, SC.2, ET.2, AP.22
Cod poștal
061743
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, FOUR LEAF CLOVER STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 131.738 lei, o pierdere netă de 11.143 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 133.160 lei2022 · Cifra de afaceri: 94.810 lei2023 · Cifra de afaceri: 115.065 lei2024 · Cifra de afaceri: 188.728 lei2025 · Cifra de afaceri: 131.738 lei2021 · Profit net: 6.766 lei2022 · Profit net: 19.558 lei2023 · Profit net: 38.633 lei2024 · Profit net: 41.627 lei2025 · Profit net: −11.143 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 133.160 lei20212022: 94.810 lei20222023: 115.065 lei20232024: 188.728 lei189 mii20242025: 131.738 lei132 mii2025
Profit net lei
2021: 6.766 lei20212022: 19.558 lei20222023: 38.633 lei20232024: 41.627 lei42 mii20242025: −11.143 lei−11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FOUR LEAF CLOVER STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 131.738 lei în scădere față de 2024 −11.143 lei în scădere față de 2024 56.952 lei în creștere față de 2024 39.960 lei 9.438 lei −7.359 lei 1
2024 188.728 lei în creștere față de 2023 41.627 lei în creștere față de 2023 28.853 lei în creștere față de 2023 56.366 lei 16.114 lei 43.785 lei 1
2023 115.065 lei în creștere față de 2022 38.633 lei în creștere față de 2022 25.756 lei în creștere față de 2022 42.000 lei 23.744 lei 40.158 lei 1
2022 94.810 lei în scădere față de 2021 19.558 lei în creștere față de 2021 6.794 lei în scădere față de 2021 21.368 lei 11.950 lei 26.524 lei 1
2021 133.160 lei 6.766 lei 8.205 lei 0 lei 15.156 lei 6.966 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare