FOUR REAL INVESTMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21711685, Nr. Reg. Com. J2007009140401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OCCIDENTULUI, NR.25, IN INCINTA HOTEL LEV OR, ET.4, AP.CAM 404, cod poștal 010981. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FOUR REAL INVESTMENT SRL
- CUI
- 21711685
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007009140401
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 11 mai 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OCCIDENTULUI, NR.25, IN INCINTA HOTEL LEV OR, ET.4, AP.CAM 404
- Cod poștal
- 010981
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6812
- Domeniu de activitate
- Lucrari de instalatii electrice
Situații financiare
În 2025, FOUR REAL INVESTMENT SRL a raportat o pierdere netă de 327 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −327 lei în creștere față de 2024 | 182.301 lei | 173.897 lei | 320 lei | −7.977 lei | — |
| 2024 | — | −421 lei în scădere față de 2023 | 182.301 lei | 173.897 lei | 754 lei | −7.650 lei | — |
| 2023 | — | −256 lei în creștere față de 2022 | 182.301 lei în creștere față de 2022 | 173.897 lei | 1.175 lei | −7.229 lei | — |
| 2022 | — | −325 lei în scădere față de 2021 | 181.101 lei în creștere față de 2021 | 173.897 lei | 231 lei | −6.973 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 180.601 lei | 173.897 lei | 56 lei | −6.648 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 180.601 lei | 173.897 lei | 56 lei | −6.648 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 180.601 lei | 173.897 lei | 56 lei | −6.648 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 180.601 lei | 173.897 lei | 56 lei | −6.648 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 180.601 lei | 173.897 lei | 56 lei | −6.648 lei | — |
| 2016 | — | −117 lei | 180.601 lei | 173.897 lei | 56 lei | −6.648 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
