FRECVENTA MEDIA S.R.L.

FRECVENTA MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42946722, Nr. Reg. Com. J23/3666/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. EROILOR, NR.95-97, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FRECVENTA MEDIA S.R.L.
CUI
42946722
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/3666/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. EROILOR, NR.95-97
Cod poștal
077190
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, FRECVENTA MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 134.076 lei, un profit net de 34.444 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 28.424 lei2021 · Cifra de afaceri: 69.785 lei2022 · Cifra de afaceri: 128.006 lei2023 · Cifra de afaceri: 75.109 lei2024 · Cifra de afaceri: 149.759 lei2025 · Cifra de afaceri: 134.076 lei2020 · Profit net: 104 lei2021 · Profit net: −5.447 lei2022 · Profit net: 39.782 lei2023 · Profit net: 8.051 lei2024 · Profit net: 32.197 lei2025 · Profit net: 34.444 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 28.424 lei20202021: 69.785 lei20212022: 128.006 lei20222023: 75.109 lei20232024: 149.759 lei150 mii20242025: 134.076 lei134 mii2025
Profit net lei
2020: 104 lei20202021: −5.447 lei−5 mii20212022: 39.782 lei40 mii20222023: 8.051 lei20232024: 32.197 lei20242025: 34.444 lei34 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FRECVENTA MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 134.076 lei în scădere față de 2024 34.444 lei în creștere față de 2024 13.883 lei în creștere față de 2024 2.731 lei 120.855 lei 109.703 lei —
2024 149.759 lei în creștere față de 2023 32.197 lei în creștere față de 2023 6.901 lei în scădere față de 2023 371 lei 81.789 lei 75.259 lei —
2023 75.109 lei în scădere față de 2022 8.051 lei în scădere față de 2022 26.980 lei în creștere față de 2022 17.397 lei 52.274 lei 42.691 lei —
2022 128.006 lei în creștere față de 2021 39.782 lei în creștere față de 2021 4.045 lei în scădere față de 2021 1.535 lei 37.149 lei 34.639 lei 1
2021 69.785 lei în creștere față de 2020 −5.447 lei în scădere față de 2020 10.574 lei în creștere față de 2020 2.373 lei 3.058 lei −5.143 lei 1
2020 28.424 lei 104 lei 4.158 lei 3.291 lei 1.171 lei 304 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare