FRUTAS VISCIONE S.R.L.

Radiată din 23 septembrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FRUTAS VISCIONE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39243463, Nr. Reg. Com. J2018001801230. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4631 - Comert cu ridicata al fructelor si legumelor. Societatea a fost înființată la data de 25 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. LOTUSULUI, NR.2BIS, CORP B. CAMERA NR. 3, ET.5, AP.38, cod poștal 077190. Societatea este radiată din data de 23 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FRUTAS VISCIONE S.R.L.
CUI
39243463
Stare
Radiată din 23 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2018001801230
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 aprilie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. LOTUSULUI, NR.2BIS, CORP B. CAMERA NR. 3, ET.5, AP.38
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4631
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al fructelor si legumelor

Situații financiare

În 2025, FRUTAS VISCIONE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.985.358 lei, un profit net de 168.188 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 5.231.757 lei2019 · Cifra de afaceri: 13.496.232 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.567.388 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.088.662 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.842.939 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.371.997 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.368.468 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.985.358 lei2018 · Profit net: 59.148 lei2019 · Profit net: 46.347 lei2020 · Profit net: −218.672 lei2021 · Profit net: −56.646 lei2022 · Profit net: −60.862 lei2023 · Profit net: 45.365 lei2024 · Profit net: −391.012 lei2025 · Profit net: 168.188 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.231.757 lei'182019: 13.496.232 lei13,5 mil.'192020: 10.567.388 lei'202021: 11.088.662 lei'212022: 6.842.939 lei'222023: 2.371.997 lei'232024: 1.368.468 lei'242025: 3.985.358 lei4,0 mil.'25
Profit net lei
2018: 59.148 lei'182019: 46.347 lei'192020: −218.672 lei'202021: −56.646 lei'212022: −60.862 lei'222023: 45.365 lei'232024: −391.012 lei−391 mii'242025: 168.188 lei168 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FRUTAS VISCIONE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.985.358 lei în creștere față de 2024 168.188 lei în creștere față de 2024 635.940 lei în scădere față de 2024 — 201.488 lei −434.452 lei —
2024 1.368.468 lei în scădere față de 2023 −391.012 lei în scădere față de 2023 1.020.238 lei în scădere față de 2023 749 lei 416.849 lei −602.640 lei —
2023 2.371.997 lei în scădere față de 2022 45.365 lei în creștere față de 2022 1.274.222 lei în scădere față de 2022 2.248 lei 1.060.346 lei −211.628 lei —
2022 6.842.939 lei în scădere față de 2021 −60.862 lei în scădere față de 2021 1.477.634 lei în scădere față de 2021 3.746 lei 1.202.055 lei −271.833 lei 3 în scădere față de 2021
2021 11.088.662 lei în creștere față de 2020 −56.646 lei în creștere față de 2020 1.771.333 lei în creștere față de 2020 35.733 lei 1.524.629 lei −210.971 lei 5 în scădere față de 2020
2020 10.567.388 lei în scădere față de 2019 −218.672 lei în scădere față de 2019 1.698.826 lei în scădere față de 2019 81.049 lei 1.458.452 lei −159.325 lei 6 în creștere față de 2019
2019 13.496.232 lei în creștere față de 2018 46.347 lei în scădere față de 2018 2.314.391 lei în creștere față de 2018 161.666 lei 2.212.072 lei 59.347 lei 5
2018 5.231.757 lei 59.148 lei 1.022.295 lei 73.785 lei 1.017.658 lei 69.148 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare