FUCHS LUBRICANTS ROMANIA S.R.L.

FUCHS LUBRICANTS ROMANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38537819, Nr. Reg. Com. J2017019748407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4681 - Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SIRIULUI, NR.6-8, ET.3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FUCHS LUBRICANTS ROMANIA S.R.L.
CUI
38537819
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017019748407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SIRIULUI, NR.6-8, ET.3
Cod CAEN
4681
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate

Situații financiare

În 2025, FUCHS LUBRICANTS ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 92.077.661 lei, un profit net de 6.907.041 lei și un număr mediu de 31 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20,0 mil.020,0 mil.40,0 mil.60,0 mil.80,0 mil.100 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 1.410.455 lei2018 · Cifra de afaceri: 23.647.944 lei2019 · Cifra de afaceri: 30.626.009 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.399.484 lei2021 · Cifra de afaceri: 36.660.105 lei2022 · Cifra de afaceri: 48.000.937 lei2023 · Cifra de afaceri: 63.097.277 lei2024 · Cifra de afaceri: 75.675.285 lei2025 · Cifra de afaceri: 92.077.661 lei2017 · Profit net: −263.991 lei2018 · Profit net: 426.630 lei2019 · Profit net: 534.832 lei2020 · Profit net: 524.862 lei2021 · Profit net: 2.430.354 lei2022 · Profit net: 3.020.501 lei2023 · Profit net: 4.926.590 lei2024 · Profit net: 6.656.609 lei2025 · Profit net: 6.907.041 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 1.410.455 lei'172018: 23.647.944 lei'182019: 30.626.009 lei'192020: 29.399.484 lei'202021: 36.660.105 lei'212022: 48.000.937 lei'222023: 63.097.277 lei'232024: 75.675.285 lei'242025: 92.077.661 lei92,1 mil.'25
Profit net lei
2017: −263.991 lei−264 mii'172018: 426.630 lei'182019: 534.832 lei'192020: 524.862 lei'202021: 2.430.354 lei'212022: 3.020.501 lei'222023: 4.926.590 lei'232024: 6.656.609 lei'242025: 6.907.041 lei6,9 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru FUCHS LUBRICANTS ROMANIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 92.077.661 lei în creștere față de 2024 6.907.041 lei în creștere față de 2024 20.809.914 lei în creștere față de 2024 4.391.036 lei 39.585.260 lei 22.559.931 lei 31 în creștere față de 2024
2024 75.675.285 lei în creștere față de 2023 6.656.609 lei în creștere față de 2023 13.793.976 lei în scădere față de 2023 1.742.249 lei 31.301.385 lei 18.652.890 lei 30
2023 63.097.277 lei în creștere față de 2022 4.926.590 lei în creștere față de 2022 18.476.846 lei în creștere față de 2022 1.650.854 lei 29.220.821 lei 11.996.281 lei 30 în creștere față de 2022
2022 48.000.937 lei în creștere față de 2021 3.020.501 lei în creștere față de 2021 16.307.407 lei în creștere față de 2021 633.566 lei 22.945.134 lei 7.069.691 lei 29 în creștere față de 2021
2021 36.660.105 lei în creștere față de 2020 2.430.354 lei în creștere față de 2020 14.665.867 lei în creștere față de 2020 869.851 lei 17.973.888 lei 4.075.879 lei 26
2020 29.399.484 lei în scădere față de 2019 524.862 lei în scădere față de 2019 13.607.225 lei în scădere față de 2019 1.361.510 lei 13.853.389 lei 1.667.716 lei 26 în scădere față de 2019
2019 30.626.009 lei în creștere față de 2018 534.832 lei în creștere față de 2018 18.371.929 lei în creștere față de 2018 2.792.468 lei 16.678.283 lei 1.167.403 lei 29 în creștere față de 2018
2018 23.647.944 lei în creștere față de 2017 426.630 lei în creștere față de 2017 16.996.989 lei în creștere față de 2017 3.733.347 lei 13.893.012 lei 632.571 lei 28 în creștere față de 2017
2017 1.410.455 lei −263.991 lei 12.544.253 lei 4.543.866 lei 8.236.396 lei 236.009 lei 25

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare