FUE MEDICAL S.R.L.

Radiată din 20 iunie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FUE MEDICAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40098995, Nr. Reg. Com. J12/4957/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DOINEI, NR.89, cod poștal 400261. Societatea este radiată din data de 20 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FUE MEDICAL S.R.L.
CUI
40098995
Stare
Radiată din 20 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/4957/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DOINEI, NR.89
Cod poștal
400261
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2024, FUE MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 292.328 lei, un profit net de 191.997 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202021202320242018 · Cifra de afaceri: 181.236 lei2019 · Cifra de afaceri: 279.989 lei2020 · Cifra de afaceri: 282.627 lei2021 · Cifra de afaceri: 282.382 lei2023 · Cifra de afaceri: 297.018 lei2024 · Cifra de afaceri: 292.328 lei2018 · Profit net: 172.499 lei2019 · Profit net: −21.411 lei2020 · Profit net: 146.816 lei2021 · Profit net: −112.664 lei2023 · Profit net: 28.345 lei2024 · Profit net: 191.997 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 181.236 lei20182019: 279.989 lei20192020: 282.627 lei20202021: 282.382 lei20212023: 297.018 lei297 mii20232024: 292.328 lei292 mii2024
Profit net lei
2018: 172.499 lei20182019: −21.411 lei20192020: 146.816 lei20202021: −112.664 lei−113 mii20212023: 28.345 lei20232024: 191.997 lei192 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FUE MEDICAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 292.328 lei în scădere față de 2023 191.997 lei în creștere față de 2023 47.846 lei în scădere față de 2023 — 17.812 lei −30.034 lei 1
2023 297.018 lei în creștere față de 2021 28.345 lei în creștere față de 2021 257.930 lei în creștere față de 2021 — 35.899 lei −222.031 lei 1
2021 282.382 lei în scădere față de 2020 −112.664 lei în scădere față de 2020 3.925 lei în creștere față de 2020 — 32.364 lei 28.439 lei 1
2020 282.627 lei în creștere față de 2019 146.816 lei în creștere față de 2019 867 lei în scădere față de 2019 — 141.970 lei 141.103 lei 1
2019 279.989 lei în creștere față de 2018 −21.411 lei în scădere față de 2018 36.856 lei în creștere față de 2018 — 31.144 lei −5.712 lei 1
2018 181.236 lei 172.499 lei 5.479 lei — 178.178 lei 172.699 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare