FULL FEROCE COM SERV S.R.L.

FULL FEROCE COM SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39602982, Nr. Reg. Com. J2018003020123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT MĂNĂSTIRENI COM. MĂNĂSTIRENI, MĂNĂSTIRENI, NR.43, cod poștal 407370. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FULL FEROCE COM SERV S.R.L.
CUI
39602982
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003020123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT MĂNĂSTIRENI COM. MĂNĂSTIRENI, MĂNĂSTIRENI, NR.43
Cod poștal
407370
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, FULL FEROCE COM SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 202.471 lei, un profit net de 29.461 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 60.572 lei2020 · Cifra de afaceri: 120.325 lei2021 · Cifra de afaceri: 149.590 lei2022 · Cifra de afaceri: 160.474 lei2023 · Cifra de afaceri: 159.016 lei2024 · Cifra de afaceri: 190.179 lei2025 · Cifra de afaceri: 202.471 lei2018 · Profit net: −6.763 lei2019 · Profit net: 14.798 lei2020 · Profit net: 31.192 lei2021 · Profit net: 26.685 lei2022 · Profit net: 3.340 lei2023 · Profit net: 932 lei2024 · Profit net: 17.214 lei2025 · Profit net: 29.461 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 60.572 lei20192020: 120.325 lei20202021: 149.590 lei20212022: 160.474 lei20222023: 159.016 lei20232024: 190.179 lei20242025: 202.471 lei202 mii2025
Profit net lei
2018: −6.763 lei−7 mii'182019: 14.798 lei'192020: 31.192 lei31 mii'202021: 26.685 lei'212022: 3.340 lei'222023: 932 lei'232024: 17.214 lei'242025: 29.461 lei29 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FULL FEROCE COM SERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 202.471 lei în creștere față de 2024 29.461 lei în creștere față de 2024 211.792 lei în creștere față de 2024 17.589 lei 289.638 lei 95.435 lei 1
2024 190.179 lei în creștere față de 2023 17.214 lei în creștere față de 2023 189.741 lei în creștere față de 2023 19.644 lei 258.495 lei 88.398 lei 1
2023 159.016 lei în scădere față de 2022 932 lei în scădere față de 2022 143.986 lei în scădere față de 2022 17.534 lei 197.636 lei 71.184 lei 1
2022 160.474 lei în creștere față de 2021 3.340 lei în scădere față de 2021 184.227 lei în creștere față de 2021 17.917 lei 236.562 lei 70.252 lei 1
2021 149.590 lei în creștere față de 2020 26.685 lei în scădere față de 2020 104.200 lei în scădere față de 2020 17.349 lei 153.763 lei 66.912 lei 1 în creștere față de 2020
2020 120.325 lei în creștere față de 2019 31.192 lei în creștere față de 2019 105.819 lei în creștere față de 2019 12.817 lei 133.229 lei 40.227 lei 0
2019 60.572 lei 14.798 lei în creștere față de 2018 79.961 lei în creștere față de 2018 625 lei 88.371 lei 9.035 lei —
2018 — −6.763 lei 8.007 lei 238 lei 1.206 lei −6.563 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare