FULLCOLOR ADVERTISING S.R.L.

Radiată din 28 iulie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FULLCOLOR ADVERTISING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40548828, Nr. Reg. Com. J15/363/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 1 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DÂRZA COM. CREVEDIA, STR. ŞCOLII, NR.86/1A, BIROUL NR. 2 , ET.PARTER. Societatea este radiată din data de 28 iulie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FULLCOLOR ADVERTISING S.R.L.
CUI
40548828
Stare
Radiată din 28 iulie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J15/363/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 februarie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DÂRZA COM. CREVEDIA, STR. ŞCOLII, NR.86/1A, BIROUL NR. 2 , ET.PARTER
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2022, FULLCOLOR ADVERTISING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 150.400 lei, o pierdere netă de 3.072 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 51.543 lei2021 · Cifra de afaceri: 73.170 lei2022 · Cifra de afaceri: 150.400 lei2019 · Profit net: 37.609 lei2020 · Profit net: −4.244 lei2021 · Profit net: 66.709 lei2022 · Profit net: −3.072 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 51.543 lei20192021: 73.170 lei20212022: 150.400 lei150 mii2022
Profit net lei
2019: 37.609 lei20192020: −4.244 lei−4 mii20202021: 66.709 lei67 mii20212022: −3.072 lei−3 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru FULLCOLOR ADVERTISING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 150.400 lei în creștere față de 2021 −3.072 lei în scădere față de 2021 306.713 lei în scădere față de 2021 — 53.881 lei −2.832 lei 1
2021 73.170 lei 66.709 lei în creștere față de 2020 331.341 lei în creștere față de 2020 — 431.615 lei 100.274 lei 1
2020 — −4.244 lei în scădere față de 2019 308.535 lei în creștere față de 2019 — 342.011 lei 33.565 lei —
2019 51.543 lei 37.609 lei 592 lei — 38.401 lei 37.809 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare