FURNICĂ CĂTĂLIN S.R.L.

FURNICĂ CĂTĂLIN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 40361055, Nr. Reg. Com. J37/934/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 28 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. RACOVA, NR.20, ET.2, cod poștal 730143. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FURNICĂ CĂTĂLIN S.R.L.
CUI
40361055
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J37/934/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 decembrie 2018
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. RACOVA, NR.20, ET.2
Cod poștal
730143
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2024, FURNICĂ CĂTĂLIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 455.197 lei, un profit net de 84.308 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201920212022202320242019 · Cifra de afaceri: 231.477 lei2021 · Cifra de afaceri: 462.067 lei2022 · Cifra de afaceri: 201.077 lei2023 · Cifra de afaceri: 710.945 lei2024 · Cifra de afaceri: 455.197 lei2019 · Profit net: 126.578 lei2021 · Profit net: 565.095 lei2022 · Profit net: 1.687 lei2023 · Profit net: 77.338 lei2024 · Profit net: 84.308 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 231.477 lei20192021: 462.067 lei20212022: 201.077 lei20222023: 710.945 lei711 mii20232024: 455.197 lei455 mii2024
Profit net lei
2019: 126.578 lei20192021: 565.095 lei565 mii20212022: 1.687 lei20222023: 77.338 lei20232024: 84.308 lei84 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FURNICĂ CĂTĂLIN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 455.197 lei în scădere față de 2023 84.308 lei în creștere față de 2023 938.664 lei în creștere față de 2023 480.400 lei 1.284.825 lei 826.561 lei 2 în creștere față de 2023
2023 710.945 lei în creștere față de 2022 77.338 lei în creștere față de 2022 470.792 lei în scădere față de 2022 590.680 lei 622.365 lei 742.253 lei 1
2022 201.077 lei în scădere față de 2021 1.687 lei în scădere față de 2021 769.913 lei în creștere față de 2021 702.364 lei 732.464 lei 664.915 lei 1
2021 462.067 lei în creștere față de 2019 565.095 lei în creștere față de 2019 466.348 lei în creștere față de 2019 138.451 lei 1.084.995 lei 757.098 lei —
2019 231.477 lei 126.578 lei 61.143 lei — 187.921 lei 126.778 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare