G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL

Radiată din 22 iunie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38242486, Nr. Reg. Com. J22/2973/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 20 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT BUTEA COM. BUTEA, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.7, cod poștal 707065. Societatea este radiată din data de 22 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL
CUI
38242486
Stare
Radiată din 22 iunie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J22/2973/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 septembrie 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT BUTEA COM. BUTEA, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.7
Cod poștal
707065
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 67.479 lei, un profit net de 28.862 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 213.850 lei2021 · Cifra de afaceri: 159.801 lei2022 · Cifra de afaceri: 198.902 lei2023 · Cifra de afaceri: 298.847 lei2024 · Cifra de afaceri: 295.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 67.479 lei2020 · Profit net: 171.717 lei2021 · Profit net: 34.790 lei2022 · Profit net: 97.179 lei2023 · Profit net: 171.161 lei2024 · Profit net: 183.495 lei2025 · Profit net: 28.862 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 213.850 lei20202021: 159.801 lei20212022: 198.902 lei20222023: 298.847 lei299 mii20232024: 295.000 lei20242025: 67.479 lei67 mii2025
Profit net lei
2020: 171.717 lei20202021: 34.790 lei20212022: 97.179 lei20222023: 171.161 lei20232024: 183.495 lei183 mii20242025: 28.862 lei29 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 67.479 lei în scădere față de 2024 28.862 lei în scădere față de 2024 3.305 lei în scădere față de 2024 — 32.367 lei 29.062 lei 1 în scădere față de 2024
2024 295.000 lei în scădere față de 2023 183.495 lei în creștere față de 2023 5.760 lei în scădere față de 2023 — 189.455 lei 183.695 lei 2 în scădere față de 2023
2023 298.847 lei în creștere față de 2022 171.161 lei în creștere față de 2022 19.058 lei în creștere față de 2022 — 190.419 lei 171.361 lei 3
2022 198.902 lei în creștere față de 2021 97.179 lei în creștere față de 2021 14.457 lei în creștere față de 2021 — 111.836 lei 97.379 lei 3 în scădere față de 2021
2021 159.801 lei în scădere față de 2020 34.790 lei în scădere față de 2020 13.220 lei în creștere față de 2020 — 67.158 lei 53.938 lei 4 în creștere față de 2020
2020 213.850 lei 171.717 lei 11.382 lei — 183.299 lei 171.917 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare