G.T.M. RUTIER S.R.L.

G.T.M. RUTIER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41856508, Nr. Reg. Com. J2019001791330. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 5 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT MARGINEA COM. MARGINEA, STR. GUŢULUI, NR.4, cod poștal 727345. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
G.T.M. RUTIER S.R.L.
CUI
41856508
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001791330
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 noiembrie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT MARGINEA COM. MARGINEA, STR. GUŢULUI, NR.4
Cod poștal
727345
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2025, G.T.M. RUTIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.353.604 lei, un profit net de 2.898.196 lei și un număr mediu de 21 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.831.783 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.740.293 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.570.465 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.755.776 lei2024 · Cifra de afaceri: 18.642.179 lei2025 · Cifra de afaceri: 14.353.604 lei2020 · Profit net: 102.737 lei2021 · Profit net: 1.079.600 lei2022 · Profit net: 1.141.796 lei2023 · Profit net: 1.853.673 lei2024 · Profit net: 3.134.956 lei2025 · Profit net: 2.898.196 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.831.783 lei20202021: 4.740.293 lei20212022: 6.570.465 lei20222023: 9.755.776 lei20232024: 18.642.179 lei18,6 mil.20242025: 14.353.604 lei14,4 mil.2025
Profit net lei
2020: 102.737 lei20202021: 1.079.600 lei20212022: 1.141.796 lei20222023: 1.853.673 lei20232024: 3.134.956 lei3,1 mil.20242025: 2.898.196 lei2,9 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru G.T.M. RUTIER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 14.353.604 lei în scădere față de 2024 2.898.196 lei în scădere față de 2024 5.957.310 lei în scădere față de 2024 4.117.942 lei 4.738.764 lei 2.899.396 lei 21
2024 18.642.179 lei în creștere față de 2023 3.134.956 lei în creștere față de 2023 6.663.074 lei în creștere față de 2023 4.012.414 lei 5.786.816 lei 3.136.156 lei 21 în creștere față de 2023
2023 9.755.776 lei în creștere față de 2022 1.853.673 lei în creștere față de 2022 3.444.463 lei în creștere față de 2022 3.165.387 lei 2.133.949 lei 1.854.873 lei 14 în creștere față de 2022
2022 6.570.465 lei în creștere față de 2021 1.141.796 lei în creștere față de 2021 3.384.050 lei în creștere față de 2021 2.350.264 lei 2.176.582 lei 1.142.796 lei 9 în creștere față de 2021
2021 4.740.293 lei în creștere față de 2020 1.079.600 lei în creștere față de 2020 2.082.012 lei în creștere față de 2020 2.334.095 lei 927.682 lei 1.183.251 lei 6 în creștere față de 2020
2020 1.831.783 lei 102.737 lei 933.214 lei 834.055 lei 202.810 lei 103.651 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare