GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L.

GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41883170, Nr. Reg. Com. J12/4350/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1011 - Prelucrarea si conservarea carnii. Societatea a fost înființată la data de 11 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, STR. BUDAI NAGY ANTAL, NR.78, cod poștal 405400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L.
CUI
41883170
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4350/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 noiembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, STR. BUDAI NAGY ANTAL, NR.78
Cod poștal
405400
Cod CAEN
1011
Domeniu de activitate
Prelucrarea si conservarea carnii

Situații financiare

În 2023, GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.525.879 lei, un profit net de 200.008 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20202021202220232021 · Cifra de afaceri: 89.268 lei2022 · Cifra de afaceri: 776.829 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.525.879 lei2020 · Profit net: −8.951 lei2021 · Profit net: −4.222 lei2022 · Profit net: 10.522 lei2023 · Profit net: 200.008 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 89.268 lei20212022: 776.829 lei20222023: 1.525.879 lei1,5 mil.2023
Profit net lei
2020: −8.951 lei−9 mii20202021: −4.222 lei20212022: 10.522 lei20222023: 200.008 lei200 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru GABCAMPIAN CARMANGERIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 1.525.879 lei în creștere față de 2022 200.008 lei în creștere față de 2022 17.316 lei în scădere față de 2022 43.538 lei 171.334 lei 197.556 lei 4 în creștere față de 2022
2022 776.829 lei în creștere față de 2021 10.522 lei în creștere față de 2021 70.668 lei în scădere față de 2021 43.006 lei 25.211 lei −2.451 lei 3
2021 89.268 lei −4.222 lei în creștere față de 2020 79.388 lei în creștere față de 2020 49.990 lei 16.425 lei −12.973 lei 3
2020 — −8.951 lei 71.600 lei 51.154 lei 11.695 lei −8.751 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare