GABEZAR S.R.L.

Inactivă fiscal din 26 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

GABEZAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 39687911, Nr. Reg. Com. J39/594/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 30 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT SURAIA COM. SURAIA, STR. CRINULUI, NR.30, cod poștal 627330. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 26 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GABEZAR S.R.L.
CUI
39687911
Stare
Inactivă fiscal din 26 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J39/594/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iulie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT SURAIA COM. SURAIA, STR. CRINULUI, NR.30
Cod poștal
627330
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, GABEZAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.288.800 lei, un profit net de 1.117.913 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 23.894 lei2019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 235.403 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.288.800 lei2018 · Profit net: 6.201 lei2019 · Profit net: −41 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 160.879 lei2022 · Profit net: 1.117.913 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 23.894 lei20182019: 0 lei20192020: 0 lei20202021: 235.403 lei20212022: 1.288.800 lei1,3 mil.2022
Profit net lei
2018: 6.201 lei20182019: −41 lei−4120192020: 0 lei20202021: 160.879 lei20212022: 1.117.913 lei1,1 mil.2022
Indicatori financiari pe ani pentru GABEZAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 1.288.800 lei în creștere față de 2021 1.117.913 lei în creștere față de 2021 40.155 lei în creștere față de 2021 3.651 lei 1.154.617 lei 1.118.113 lei 3 în creștere față de 2021
2021 235.403 lei în creștere față de 2020 160.879 lei în creștere față de 2020 974 lei în creștere față de 2020 435 lei 167.778 lei 167.239 lei 2
2020 0 lei 0 lei în creștere față de 2019 0 lei 435 lei 5.925 lei 6.360 lei —
2019 0 lei în scădere față de 2018 −41 lei în scădere față de 2018 0 lei în scădere față de 2018 435 lei 5.925 lei 6.360 lei —
2018 23.894 lei 6.201 lei 4.394 lei 435 lei 10.360 lei 6.401 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare