GABI & MARTA MOTORS SRL

GABI & MARTA MOTORS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 37932534, Nr. Reg. Com. J33/1278/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. VIITORULUI, NR.2, BL.B 1, SC.A, AP.11, cod poștal 720269. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GABI & MARTA MOTORS SRL
CUI
37932534
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/1278/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2017
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. VIITORULUI, NR.2, BL.B 1, SC.A, AP.11
Cod poștal
720269
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, GABI & MARTA MOTORS SRL a raportat o cifră de afaceri de 51.602 lei, o pierdere netă de 5.541 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii20182019202020222023202420252018 · Cifra de afaceri: 35.815 lei2019 · Cifra de afaceri: 21.600 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.860 lei2022 · Cifra de afaceri: 30.252 lei2023 · Cifra de afaceri: 25.178 lei2024 · Cifra de afaceri: 19.716 lei2025 · Cifra de afaceri: 51.602 lei2018 · Profit net: 27.970 lei2019 · Profit net: 2.227 lei2020 · Profit net: −12.463 lei2022 · Profit net: −9.862 lei2023 · Profit net: −38.990 lei2024 · Profit net: −68.349 lei2025 · Profit net: −5.541 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 35.815 lei20182019: 21.600 lei20192020: 10.860 lei20202022: 30.252 lei20222023: 25.178 lei20232024: 19.716 lei20242025: 51.602 lei52 mii2025
Profit net lei
2018: 27.970 lei28 mii20182019: 2.227 lei20192020: −12.463 lei20202022: −9.862 lei20222023: −38.990 lei20232024: −68.349 lei−68 mii20242025: −5.541 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GABI & MARTA MOTORS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 51.602 lei în creștere față de 2024 −5.541 lei în creștere față de 2024 127.192 lei în scădere față de 2024 833 lei 1.098 lei −125.261 lei 1
2024 19.716 lei în scădere față de 2023 −68.349 lei în scădere față de 2023 133.451 lei în scădere față de 2023 10.833 lei 2.898 lei −119.720 lei 1
2023 25.178 lei în scădere față de 2022 −38.990 lei în scădere față de 2022 134.708 lei în creștere față de 2022 23.083 lei 60.254 lei −51.371 lei 1
2022 30.252 lei în creștere față de 2020 −9.862 lei în creștere față de 2020 90.590 lei în creștere față de 2020 35.333 lei 42.876 lei −12.381 lei 1
2020 10.860 lei în scădere față de 2019 −12.463 lei în scădere față de 2019 12.109 lei în creștere față de 2019 20.145 lei 10.098 lei 18.134 lei 1
2019 21.600 lei în scădere față de 2018 2.227 lei în scădere față de 2018 11.611 lei în creștere față de 2018 27.940 lei 14.268 lei 30.597 lei —
2018 35.815 lei 27.970 lei 1.074 lei 9.320 lei 20.124 lei 28.370 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare