GABRY MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L.

GABRY MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 45689380, Nr. Reg. Com. J2022003397406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2022. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MIZIL, NR.9, BL.G24, SC.A, ET.4, AP.13, cod poștal 032346. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GABRY MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
45689380
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022003397406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2022
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MIZIL, NR.9, BL.G24, SC.A, ET.4, AP.13
Cod poștal
032346
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, GABRY MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 212.088 lei, un profit net de 4.897 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 299.537 lei2023 · Cifra de afaceri: 112.716 lei2024 · Cifra de afaceri: 213.309 lei2025 · Cifra de afaceri: 212.088 lei2022 · Profit net: 264.437 lei2023 · Profit net: 34.573 lei2024 · Profit net: 87.556 lei2025 · Profit net: 4.897 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 299.537 lei300 mii20222023: 112.716 lei20232024: 213.309 lei20242025: 212.088 lei212 mii2025
Profit net lei
2022: 264.437 lei264 mii20222023: 34.573 lei20232024: 87.556 lei20242025: 4.897 lei5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GABRY MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 212.088 lei în scădere față de 2024 4.897 lei în scădere față de 2024 45.679 lei în scădere față de 2024 365.706 lei 69.952 lei 389.979 lei 1
2024 213.309 lei în creștere față de 2023 87.556 lei în creștere față de 2023 95.565 lei în scădere față de 2023 379.869 lei 100.779 lei 385.083 lei 1
2023 112.716 lei în scădere față de 2022 34.573 lei în scădere față de 2022 146.980 lei în scădere față de 2022 394.031 lei 51.959 lei 299.010 lei 1
2022 299.537 lei 264.437 lei 183.599 lei 409.375 lei 38.661 lei 264.437 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare