GABY PARTS S.R.L.

GABY PARTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 40403851, Nr. Reg. Com. J16/110/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 10 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT GEOROCU MARE COM. BRATOVOEŞTI, NR.14, cod poștal 207097. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GABY PARTS S.R.L.
CUI
40403851
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/110/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 ianuarie 2019
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT GEOROCU MARE COM. BRATOVOEŞTI, NR.14
Cod poștal
207097
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, GABY PARTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 823.169 lei, un profit net de 1.693 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 123.975 lei2022 · Cifra de afaceri: 432.170 lei2023 · Cifra de afaceri: 425.298 lei2024 · Cifra de afaceri: 907.926 lei2025 · Cifra de afaceri: 823.169 lei2021 · Profit net: −65.757 lei2022 · Profit net: −42.431 lei2023 · Profit net: 20.525 lei2024 · Profit net: 151.762 lei2025 · Profit net: 1.693 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 123.975 lei20212022: 432.170 lei20222023: 425.298 lei20232024: 907.926 lei908 mii20242025: 823.169 lei823 mii2025
Profit net lei
2021: −65.757 lei−66 mii20212022: −42.431 lei20222023: 20.525 lei20232024: 151.762 lei152 mii20242025: 1.693 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GABY PARTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 823.169 lei în scădere față de 2024 1.693 lei în scădere față de 2024 427.631 lei în creștere față de 2024 135.490 lei 354.064 lei 61.923 lei 8 în scădere față de 2024
2024 907.926 lei în creștere față de 2023 151.762 lei în creștere față de 2023 103.713 lei în scădere față de 2023 64.059 lei 99.543 lei 59.889 lei 11 în creștere față de 2023
2023 425.298 lei în scădere față de 2022 20.525 lei în creștere față de 2022 156.314 lei în scădere față de 2022 31.981 lei 32.460 lei −91.873 lei 4 în scădere față de 2022
2022 432.170 lei în creștere față de 2021 −42.431 lei în creștere față de 2021 158.761 lei în creștere față de 2021 31.561 lei 15.539 lei −111.661 lei 6 în creștere față de 2021
2021 123.975 lei −65.757 lei 125.887 lei 35.233 lei 25.097 lei −65.557 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare