GABY ŞI RALUKA EVENTS SRL

GABY ŞI RALUKA EVENTS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 37970767, Nr. Reg. Com. J03/1841/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8552 - invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii). Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, NR.157, cod poștal 110298. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GABY ŞI RALUKA EVENTS SRL
CUI
37970767
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1841/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, NR.157
Cod poștal
110298
Cod CAEN
8552
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii)

Situații financiare

În 2025, GABY ŞI RALUKA EVENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 62.700 lei, un profit net de 17.442 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 2.650 lei2018 · Cifra de afaceri: 13.600 lei2019 · Cifra de afaceri: 9.800 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.475 lei2023 · Cifra de afaceri: 25.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 47.775 lei2025 · Cifra de afaceri: 62.700 lei2017 · Profit net: 331 lei2018 · Profit net: 6.146 lei2019 · Profit net: 2.228 lei2020 · Profit net: −693 lei2021 · Profit net: −693 lei2022 · Profit net: −1.927 lei2023 · Profit net: −21.135 lei2024 · Profit net: −1.932 lei2025 · Profit net: 17.442 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 2.650 lei20172018: 13.600 lei20182019: 9.800 lei20192022: 8.475 lei20222023: 25.500 lei20232024: 47.775 lei20242025: 62.700 lei63 mii2025
Profit net lei
2017: 331 lei'172018: 6.146 lei'182019: 2.228 lei'192020: −693 lei'202021: −693 lei'212022: −1.927 lei'222023: −21.135 lei−21 mii'232024: −1.932 lei'242025: 17.442 lei17 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GABY ŞI RALUKA EVENTS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 62.700 lei în creștere față de 2024 17.442 lei în creștere față de 2024 7.684 lei în scădere față de 2024 — 8.852 lei 1.168 lei 1
2024 47.775 lei în creștere față de 2023 −1.932 lei în creștere față de 2023 23.026 lei în creștere față de 2023 — 6.752 lei −16.274 lei 1
2023 25.500 lei în creștere față de 2022 −21.135 lei în scădere față de 2022 15.993 lei în creștere față de 2022 — 1.651 lei −14.342 lei 1
2022 8.475 lei −1.927 lei în scădere față de 2021 4.877 lei în creștere față de 2021 — 11.670 lei 6.793 lei 1
2021 — −693 lei 0 lei 230 lei 8.489 lei 8.719 lei —
2020 — −693 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 923 lei 8.489 lei 9.412 lei —
2019 9.800 lei în scădere față de 2018 2.228 lei în scădere față de 2018 211 lei în scădere față de 2018 1.616 lei 8.700 lei 10.105 lei 1
2018 13.600 lei în creștere față de 2017 6.146 lei în creștere față de 2017 338 lei în scădere față de 2017 2.308 lei 5.907 lei 7.877 lei 1
2017 2.650 lei 331 lei 735 lei — 1.266 lei 531 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare