GALACAMPERS ADVENTURE S.R.L.

GALACAMPERS ADVENTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 41779642, Nr. Reg. Com. J17/1798/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7739 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 17 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, SMÎRDAN, NR.14. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GALACAMPERS ADVENTURE S.R.L.
CUI
41779642
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1798/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 octombrie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, SMÎRDAN, NR.14
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7739
Domeniu de activitate
Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a.

Situații financiare

În 2025, GALACAMPERS ADVENTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 23.378 lei, o pierdere netă de 122.046 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 892 lei2020 · Cifra de afaceri: 62.089 lei2021 · Cifra de afaceri: 79.790 lei2022 · Cifra de afaceri: 78.221 lei2023 · Cifra de afaceri: 154.882 lei2024 · Cifra de afaceri: 152.234 lei2025 · Cifra de afaceri: 23.378 lei2019 · Profit net: −33.202 lei2020 · Profit net: 12.950 lei2021 · Profit net: 6.731 lei2022 · Profit net: 3.513 lei2023 · Profit net: 2.140 lei2024 · Profit net: 9.905 lei2025 · Profit net: −122.046 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 892 lei20192020: 62.089 lei20202021: 79.790 lei20212022: 78.221 lei20222023: 154.882 lei155 mii20232024: 152.234 lei20242025: 23.378 lei23 mii2025
Profit net lei
2019: −33.202 lei20192020: 12.950 lei13 mii20202021: 6.731 lei20212022: 3.513 lei20222023: 2.140 lei20232024: 9.905 lei20242025: −122.046 lei−122 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GALACAMPERS ADVENTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 23.378 lei în scădere față de 2024 −122.046 lei în scădere față de 2024 1.471.300 lei în creștere față de 2024 1.090.959 lei 276.697 lei −119.610 lei 0
2024 152.234 lei în scădere față de 2023 9.905 lei în creștere față de 2023 1.091.979 lei în creștere față de 2023 794.248 lei 316.133 lei 2.436 lei 0
2023 154.882 lei în creștere față de 2022 2.140 lei în scădere față de 2022 775.707 lei în creștere față de 2022 527.884 lei 237.162 lei −7.469 lei 0
2022 78.221 lei în scădere față de 2021 3.513 lei în scădere față de 2021 512.067 lei în creștere față de 2021 361.003 lei 141.455 lei −9.609 lei 0
2021 79.790 lei în creștere față de 2020 6.731 lei în scădere față de 2020 424.582 lei în creștere față de 2020 341.375 lei 70.086 lei −13.121 lei 0
2020 62.089 lei în creștere față de 2019 12.950 lei în creștere față de 2019 312.495 lei în creștere față de 2019 246.287 lei 46.356 lei −19.852 lei 0
2019 892 lei −33.202 lei 268.769 lei 197.311 lei 38.456 lei −33.002 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare