GALANEX TRUCKING S.R.L.

GALANEX TRUCKING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 40638777, Nr. Reg. Com. J2019000201379. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 14 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, SAT TRESTIANA COM. GRIVIŢA, ALEEA ION CREANGĂ, NR.8, cod poștal 737284. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GALANEX TRUCKING S.R.L.
CUI
40638777
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000201379
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 februarie 2019
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, SAT TRESTIANA COM. GRIVIŢA, ALEEA ION CREANGĂ, NR.8
Cod poștal
737284
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, GALANEX TRUCKING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 309.048 lei, un profit net de 13.207 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201920222023202420252019 · Cifra de afaceri: 269.807 lei2022 · Cifra de afaceri: 33.306 lei2023 · Cifra de afaceri: 270.529 lei2024 · Cifra de afaceri: 245.952 lei2025 · Cifra de afaceri: 309.048 lei2019 · Profit net: 1.899 lei2022 · Profit net: −42.498 lei2023 · Profit net: 33.804 lei2024 · Profit net: 50.152 lei2025 · Profit net: 13.207 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 269.807 lei20192022: 33.306 lei20222023: 270.529 lei20232024: 245.952 lei20242025: 309.048 lei309 mii2025
Profit net lei
2019: 1.899 lei20192022: −42.498 lei−42 mii20222023: 33.804 lei20232024: 50.152 lei50 mii20242025: 13.207 lei13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GALANEX TRUCKING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 309.048 lei în creștere față de 2024 13.207 lei în scădere față de 2024 168.664 lei în scădere față de 2024 155.748 lei 38.251 lei 32.942 lei 1
2024 245.952 lei în scădere față de 2023 50.152 lei în creștere față de 2023 171.113 lei în creștere față de 2023 157.957 lei 18.592 lei 17.846 lei 1 în scădere față de 2023
2023 270.529 lei în creștere față de 2022 33.804 lei în creștere față de 2022 88.560 lei în scădere față de 2022 38.770 lei 17.484 lei −32.306 lei 2
2022 33.306 lei în scădere față de 2019 −42.498 lei în scădere față de 2019 147.426 lei în scădere față de 2019 38.770 lei 42.546 lei −66.110 lei —
2019 269.807 lei 1.899 lei 212.629 lei 151.168 lei 63.560 lei 2.099 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare