GALDAN LOVE FOOD S.R.L.

Radiată din 26 septembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

GALDAN LOVE FOOD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41945834, Nr. Reg. Com. J40/16115/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 26 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PIAŢA AMZEI, NR.7-9, PARTER, SPAŢIU COMERCIAL. Societatea este radiată din data de 26 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GALDAN LOVE FOOD S.R.L.
CUI
41945834
Stare
Radiată din 26 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/16115/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PIAŢA AMZEI, NR.7-9, PARTER, SPAŢIU COMERCIAL
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2023, GALDAN LOVE FOOD S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.500 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202220232019 · Cifra de afaceri: 7.256 lei2020 · Cifra de afaceri: 389.832 lei2022 · Cifra de afaceri: 438.670 lei2019 · Profit net: −4.759 lei2020 · Profit net: 9.960 lei2022 · Profit net: −149.607 lei2023 · Profit net: −2.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.256 lei20192020: 389.832 lei20202022: 438.670 lei439 mii2022
Profit net lei
2019: −4.759 lei20192020: 9.960 lei10 mii20202022: −149.607 lei−150 mii20222023: −2.500 lei−3 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru GALDAN LOVE FOOD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −2.500 lei în creștere față de 2022 47.262 lei în creștere față de 2022 — 14.072 lei −33.190 lei —
2022 438.670 lei în creștere față de 2020 −149.607 lei în scădere față de 2020 44.763 lei în scădere față de 2020 — 14.072 lei −30.691 lei 7 în creștere față de 2020
2020 389.832 lei în creștere față de 2019 9.960 lei în creștere față de 2019 235.217 lei în creștere față de 2019 31.708 lei 209.110 lei 5.601 lei 1
2019 7.256 lei −4.759 lei 19.777 lei — 15.218 lei −4.559 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare