GALFI F&S S.R.L.

GALFI F&S S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39714510, Nr. Reg. Com. J26/1207/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3831 - Demontarea (dezasamblarea) masinilor si a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNTIOANA DE MUREŞ COM. PĂNET, SÎNTIOANA DE MUREŞ, NR.388. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GALFI F&S S.R.L.
CUI
39714510
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1207/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTIOANA DE MUREŞ COM. PĂNET, SÎNTIOANA DE MUREŞ, NR.388
Cod CAEN
3831
Domeniu de activitate
Demontarea (dezasamblarea) masinilor si a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor

Situații financiare

În 2025, GALFI F&S S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 253.526 lei, un profit net de 24.550 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 555 lei2019 · Cifra de afaceri: 16.435 lei2020 · Cifra de afaceri: 31.140 lei2021 · Cifra de afaceri: 59.150 lei2022 · Cifra de afaceri: 153.738 lei2023 · Cifra de afaceri: 275.347 lei2024 · Cifra de afaceri: 201.122 lei2025 · Cifra de afaceri: 253.526 lei2018 · Profit net: −10.984 lei2019 · Profit net: −41.843 lei2020 · Profit net: −31.727 lei2021 · Profit net: −44.387 lei2022 · Profit net: −9.409 lei2023 · Profit net: 73.800 lei2024 · Profit net: 24.452 lei2025 · Profit net: 24.550 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 555 lei'182019: 16.435 lei'192020: 31.140 lei'202021: 59.150 lei'212022: 153.738 lei'222023: 275.347 lei275 mii'232024: 201.122 lei'242025: 253.526 lei254 mii'25
Profit net lei
2018: −10.984 lei'182019: −41.843 lei'192020: −31.727 lei'202021: −44.387 lei−44 mii'212022: −9.409 lei'222023: 73.800 lei74 mii'232024: 24.452 lei'242025: 24.550 lei25 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GALFI F&S S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 253.526 lei în creștere față de 2024 24.550 lei în creștere față de 2024 31.614 lei în scădere față de 2024 — 16.267 lei −15.347 lei 2 în scădere față de 2024
2024 201.122 lei în scădere față de 2023 24.452 lei în scădere față de 2023 67.167 lei în scădere față de 2023 — 27.269 lei −39.898 lei 3
2023 275.347 lei în creștere față de 2022 73.800 lei în creștere față de 2022 87.887 lei în scădere față de 2022 — 23.537 lei −64.350 lei 3
2022 153.738 lei în creștere față de 2021 −9.409 lei în creștere față de 2021 143.364 lei în creștere față de 2021 835 lei 4.379 lei −138.150 lei 3
2021 59.150 lei în creștere față de 2020 −44.387 lei în scădere față de 2020 138.013 lei în creștere față de 2020 1.746 lei 7.527 lei −128.740 lei 3 în scădere față de 2020
2020 31.140 lei în creștere față de 2019 −31.727 lei în creștere față de 2019 95.615 lei în creștere față de 2019 2.657 lei 8.604 lei −84.354 lei 4 în creștere față de 2019
2019 16.435 lei în creștere față de 2018 −41.843 lei în scădere față de 2018 62.193 lei în creștere față de 2018 3.568 lei 5.998 lei −52.627 lei 2
2018 555 lei −10.984 lei 13.946 lei — 3.162 lei −10.784 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare