GALFLOR CONSTRUCT VISION S.R.L.

GALFLOR CONSTRUCT VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 43026292, Nr. Reg. Com. J17/1058/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 9 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT COSTI COM. VÂNĂTORI, STR. GAROFIŢEI, NR.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GALFLOR CONSTRUCT VISION S.R.L.
CUI
43026292
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1058/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 septembrie 2020
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT COSTI COM. VÂNĂTORI, STR. GAROFIŢEI, NR.4
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, GALFLOR CONSTRUCT VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.152.435 lei, o pierdere netă de 368.198 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 297.390 lei2021 · Cifra de afaceri: 272.943 lei2022 · Cifra de afaceri: 388.943 lei2023 · Cifra de afaceri: 692.548 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.152.435 lei2020 · Profit net: 256.270 lei2021 · Profit net: 120.132 lei2022 · Profit net: 327.830 lei2023 · Profit net: 272.983 lei2024 · Profit net: −368.198 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 297.390 lei20202021: 272.943 lei20212022: 388.943 lei20222023: 692.548 lei20232024: 2.152.435 lei2,2 mil.2024
Profit net lei
2020: 256.270 lei20202021: 120.132 lei20212022: 327.830 lei328 mii20222023: 272.983 lei20232024: −368.198 lei−368 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GALFLOR CONSTRUCT VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.152.435 lei în creștere față de 2023 −368.198 lei în scădere față de 2023 3.007.546 lei în creștere față de 2023 1.132.418 lei 1.878.517 lei 3.389 lei 1
2023 692.548 lei în creștere față de 2022 272.983 lei în scădere față de 2022 881.855 lei în scădere față de 2022 945.602 lei 382.406 lei 446.153 lei 1
2022 388.943 lei în creștere față de 2021 327.830 lei în creștere față de 2021 938.645 lei în scădere față de 2021 932.314 lei 368.974 lei 362.643 lei 1 în creștere față de 2021
2021 272.943 lei în scădere față de 2020 120.132 lei în scădere față de 2020 1.050.155 lei în creștere față de 2020 939.531 lei 198.069 lei 87.445 lei 0
2020 297.390 lei 256.270 lei 22.373 lei 0 lei 278.843 lei 256.470 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare