GALLO SOFT S.R.L.

GALLO SOFT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41889360, Nr. Reg. Com. J2019002709037. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT GLÂMBOCU COM. BASCOV, STR. VALEA GLÂMBOCULUI, NR.62, cod poștal 117047. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GALLO SOFT S.R.L.
CUI
41889360
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002709037
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT GLÂMBOCU COM. BASCOV, STR. VALEA GLÂMBOCULUI, NR.62
Cod poștal
117047
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, GALLO SOFT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 85.474 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 33.638 lei2020 · Cifra de afaceri: 609.196 lei2021 · Cifra de afaceri: 634.575 lei2022 · Cifra de afaceri: 623.553 lei2023 · Cifra de afaceri: 605.095 lei2024 · Cifra de afaceri: 417.794 lei2019 · Profit net: 32.629 lei2020 · Profit net: 586.216 lei2021 · Profit net: 592.997 lei2022 · Profit net: 546.952 lei2023 · Profit net: 510.184 lei2024 · Profit net: 238.704 lei2025 · Profit net: −85.474 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 33.638 lei20192020: 609.196 lei20202021: 634.575 lei635 mii20212022: 623.553 lei20222023: 605.095 lei20232024: 417.794 lei418 mii2024
Profit net lei
2019: 32.629 lei20192020: 586.216 lei20202021: 592.997 lei593 mii20212022: 546.952 lei20222023: 510.184 lei20232024: 238.704 lei20242025: −85.474 lei−85 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GALLO SOFT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −85.474 lei în scădere față de 2024 900.779 lei în scădere față de 2024 122.160 lei 730.604 lei −46.530 lei —
2024 417.794 lei în scădere față de 2023 238.704 lei în scădere față de 2023 1.054.490 lei în creștere față de 2023 174.518 lei 1.117.465 lei 238.944 lei 1
2023 605.095 lei în scădere față de 2022 510.184 lei în scădere față de 2022 7.838 lei în creștere față de 2022 148.827 lei 1.497.162 lei 1.661.830 lei 1
2022 623.553 lei în scădere față de 2021 546.952 lei în scădere față de 2021 6.165 lei în creștere față de 2021 15.175 lei 1.508.941 lei 1.517.951 lei —
2021 634.575 lei în creștere față de 2020 592.997 lei în creștere față de 2020 4.166 lei în scădere față de 2020 21.717 lei 1.112.396 lei 1.129.947 lei —
2020 609.196 lei în creștere față de 2019 586.216 lei în creștere față de 2019 6.996 lei în creștere față de 2019 8.437 lei 584.984 lei 586.425 lei —
2019 33.638 lei 32.629 lei 1.009 lei — 33.838 lei 32.829 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare