GAMA SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 17840266, Nr. Reg. Com. J18/583/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9512 - Repararea echipamentelor de comunicatii. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2005. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, BLD. ECATERINA TEODOROIU, NR.202, cod poștal 210107. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GAMA SERVICES S.R.L.
- CUI
- 17840266
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J18/583/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 3 august 2005
- Județ
- Gorj
- Sediul social
- JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, BLD. ECATERINA TEODOROIU, NR.202
- Cod poștal
- 210107
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 9512
- Domeniu de activitate
- Repararea echipamentelor de comunicatii
Situații financiare
În 2025, GAMA SERVICES S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.007 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2.007 lei în scădere față de 2024 | 12.558 lei în creștere față de 2024 | — | 71 lei | −12.487 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 10.551 lei | — | 71 lei | −10.480 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 10.551 lei în scădere față de 2022 | — | 71 lei | −10.480 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 10.602 lei în scădere față de 2021 | 1.650 lei | 33.802 lei | 24.850 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 10.603 lei | 1.651 lei | 33.802 lei | 24.850 lei | — |
| 2020 | — | −1.304 lei în creștere față de 2019 | 10.603 lei în creștere față de 2019 | 1.651 lei | 33.802 lei | 24.850 lei | — |
| 2019 | — | −6.107 lei în scădere față de 2018 | 9.299 lei în creștere față de 2018 | 1.651 lei | 33.802 lei | 26.154 lei | — |
| 2018 | — | −400 lei în creștere față de 2017 | 3.192 lei în creștere față de 2017 | 1.651 lei | 33.802 lei | 32.261 lei | — |
| 2017 | — | −2.500 lei în scădere față de 2016 | 1.572 lei în creștere față de 2016 | 1.651 lei | 33.802 lei | 33.881 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 22 lei | 1.651 lei | 36.422 lei | 38.051 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
