GAMA VISUAL EVENTS S.R.L.

GAMA VISUAL EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40602110, Nr. Reg. Com. J22/743/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.99, CAMERA 1, ET.1, AP.6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAMA VISUAL EVENTS S.R.L.
CUI
40602110
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/743/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.99, CAMERA 1, ET.1, AP.6
Cod CAEN
8230
Domeniu de activitate
Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor

Situații financiare

În 2025, GAMA VISUAL EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.015 lei, o pierdere netă de 15.385 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 67.452 lei2020 · Cifra de afaceri: 86.006 lei2021 · Cifra de afaceri: 90.526 lei2022 · Cifra de afaceri: 252.606 lei2023 · Cifra de afaceri: 183.819 lei2024 · Cifra de afaceri: 78.121 lei2025 · Cifra de afaceri: 35.015 lei2019 · Profit net: 30.667 lei2020 · Profit net: 604 lei2021 · Profit net: −38.070 lei2022 · Profit net: 52.391 lei2023 · Profit net: 12.024 lei2024 · Profit net: 927 lei2025 · Profit net: −15.385 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 67.452 lei20192020: 86.006 lei20202021: 90.526 lei20212022: 252.606 lei253 mii20222023: 183.819 lei20232024: 78.121 lei20242025: 35.015 lei35 mii2025
Profit net lei
2019: 30.667 lei20192020: 604 lei20202021: −38.070 lei−38 mii20212022: 52.391 lei52 mii20222023: 12.024 lei20232024: 927 lei20242025: −15.385 lei−15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAMA VISUAL EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 35.015 lei în scădere față de 2024 −15.385 lei în scădere față de 2024 37.879 lei în creștere față de 2024 946 lei 28.937 lei −7.873 lei 1
2024 78.121 lei în scădere față de 2023 927 lei în scădere față de 2023 5.317 lei în scădere față de 2023 42.172 lei 31.516 lei 27.513 lei 1
2023 183.819 lei în scădere față de 2022 12.024 lei în scădere față de 2022 26.903 lei în scădere față de 2022 58.130 lei 52.718 lei 26.586 lei 1 în scădere față de 2022
2022 252.606 lei în creștere față de 2021 52.391 lei în creștere față de 2021 37.536 lei în creștere față de 2021 74.088 lei 50.610 lei 14.562 lei 2 în creștere față de 2021
2021 90.526 lei în creștere față de 2020 −38.070 lei în scădere față de 2020 11.470 lei în creștere față de 2020 91.315 lei 3.886 lei −6.599 lei 1 în scădere față de 2020
2020 86.006 lei în creștere față de 2019 604 lei în scădere față de 2019 2.929 lei în scădere față de 2019 109.764 lei 32.478 lei 31.471 lei 2 în creștere față de 2019
2019 67.452 lei 30.667 lei 9.684 lei 126.147 lei 60.364 lei 30.867 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare