GAMARA IT CONSULTING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 19028177, Nr. Reg. Com. J35/2896/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9511 - Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice. Societatea a fost înființată la data de 19 septembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT IECEA MICĂ COM. CĂRPINIŞ, NR.69, cod poștal 307092. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GAMARA IT CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 19028177
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/2896/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 19 septembrie 2006
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, SAT IECEA MICĂ COM. CĂRPINIŞ, NR.69
- Cod poștal
- 307092
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 9511
- Domeniu de activitate
- Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice
Situații financiare
În 2025, GAMARA IT CONSULTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.988 lei, un profit net de 7.571 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.988 lei | 7.571 lei în creștere față de 2024 | 38.661 lei în creștere față de 2024 | 2.528 lei | 8.850 lei | −27.283 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 34.974 lei | — | 120 lei | −34.854 lei | — |
| 2023 | — | −200 lei | 34.974 lei în creștere față de 2022 | — | 120 lei | −34.854 lei | — |
| 2022 | — | −200 lei | 34.774 lei în creștere față de 2021 | — | 120 lei | −34.654 lei | — |
| 2021 | — | −200 lei în creștere față de 2020 | 34.574 lei în scădere față de 2020 | — | 120 lei | −34.454 lei | — |
| 2020 | — | −206 lei în creștere față de 2019 | 35.174 lei în creștere față de 2019 | — | 120 lei | −35.054 lei | — |
| 2019 | — | −306 lei în scădere față de 2018 | 34.967 lei în creștere față de 2018 | — | 119 lei | −34.848 lei | — |
| 2018 | — | −201 lei în creștere față de 2017 | 34.661 lei în creștere față de 2017 | — | 119 lei | −34.542 lei | — |
| 2017 | — | −231 lei în scădere față de 2016 | 34.461 lei în creștere față de 2016 | — | 120 lei | −34.341 lei | — |
| 2016 | — | −154 lei | 34.227 lei | — | 116 lei | −34.111 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
