GAMMA FINISAJE S.R.L.

GAMMA FINISAJE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 41249964, Nr. Reg. Com. J01/1136/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, LOC. MICEŞTI MUN. ALBA IULIA, STR. LĂPUŞULUI, NR.9, cod poștal 510002. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAMMA FINISAJE S.R.L.
CUI
41249964
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J01/1136/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iunie 2019
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, LOC. MICEŞTI MUN. ALBA IULIA, STR. LĂPUŞULUI, NR.9
Cod poștal
510002
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, GAMMA FINISAJE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 85.000 lei, un profit net de 9.258 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 164.614 lei2020 · Cifra de afaceri: 351.596 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.900.351 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.816.144 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.869.767 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.714 lei2025 · Cifra de afaceri: 85.000 lei2019 · Profit net: 35.417 lei2020 · Profit net: 38.731 lei2021 · Profit net: 379.923 lei2022 · Profit net: 388.733 lei2023 · Profit net: 17.062 lei2024 · Profit net: −232.577 lei2025 · Profit net: 9.258 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 164.614 lei20192020: 351.596 lei20202021: 1.900.351 lei1,9 mil.20212022: 1.816.144 lei20222023: 1.869.767 lei20232024: 13.714 lei20242025: 85.000 lei85 mii2025
Profit net lei
2019: 35.417 lei20192020: 38.731 lei20202021: 379.923 lei20212022: 388.733 lei389 mii20222023: 17.062 lei20232024: −232.577 lei−233 mii20242025: 9.258 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAMMA FINISAJE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 85.000 lei în creștere față de 2024 9.258 lei în creștere față de 2024 627.869 lei în scădere față de 2024 41.708 lei 628.258 lei 42.097 lei 1
2024 13.714 lei în scădere față de 2023 −232.577 lei în scădere față de 2023 973.862 lei în scădere față de 2023 422.088 lei 584.613 lei 32.839 lei 1 în scădere față de 2023
2023 1.869.767 lei în creștere față de 2022 17.062 lei în scădere față de 2022 1.151.780 lei în creștere față de 2022 489.904 lei 1.013.229 lei 358.016 lei 2 în scădere față de 2022
2022 1.816.144 lei în scădere față de 2021 388.733 lei în creștere față de 2021 941.657 lei în creștere față de 2021 246.946 lei 1.583.304 lei 870.134 lei 6 în scădere față de 2021
2021 1.900.351 lei în creștere față de 2020 379.923 lei în creștere față de 2020 850.049 lei în creștere față de 2020 305.399 lei 1.074.671 lei 500.423 lei 9 în creștere față de 2020
2020 351.596 lei în creștere față de 2019 38.731 lei în creștere față de 2019 492.812 lei în creștere față de 2019 293.549 lei 350.143 lei 74.348 lei 5 în creștere față de 2019
2019 164.614 lei 35.417 lei 80.569 lei 127.789 lei 120.072 lei 35.617 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare