GAN RAVE INTERNATIONAL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21678481, Nr. Reg. Com. J2007008735400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 5 mai 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OCCIDENTULUI, NR.25, IN INCINTA HOTEL LEV OR. CAM. 308, ET.3, cod poștal 010981. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GAN RAVE INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 21678481
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007008735400
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 mai 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OCCIDENTULUI, NR.25, IN INCINTA HOTEL LEV OR. CAM. 308, ET.3
- Cod poștal
- 010981
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6812
- Domeniu de activitate
- Lucrari de instalatii electrice
Situații financiare
În 2025, GAN RAVE INTERNATIONAL SRL a raportat o pierdere netă de 2.128 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2.128 lei în scădere față de 2024 | 756.384 lei în creștere față de 2024 | 736.314 lei | 2.490 lei | −17.580 lei | — |
| 2024 | — | −878 lei în scădere față de 2023 | 755.174 lei | 736.314 lei | 3.408 lei | −15.452 lei | — |
| 2023 | — | −681 lei în creștere față de 2022 | 755.174 lei în creștere față de 2022 | 736.314 lei | 4.286 lei | −14.574 lei | — |
| 2022 | — | −1.693 lei în scădere față de 2021 | 752.775 lei în creștere față de 2021 | 736.314 lei | 2.567 lei | −13.894 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 751.474 lei | 736.750 lei | 2.523 lei | −12.201 lei | — |
| 2020 | — | −23 lei în scădere față de 2019 | 751.474 lei | 736.750 lei | 2.523 lei | −12.201 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 751.474 lei | 736.750 lei | 2.546 lei | −12.178 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 751.474 lei | 736.750 lei | 2.546 lei | −12.178 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 751.474 lei | 736.750 lei | 2.546 lei | −12.178 lei | — |
| 2016 | — | −117 lei | 751.474 lei | 736.750 lei | 2.546 lei | −12.178 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
