GANDILA CONSTRUCT S.R.L.

GANDILA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 39309924, Nr. Reg. Com. J2018000658329. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 9 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. GENERAL MIHAIL CERCHEZ, NR.8, AP.2, cod poștal 550085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GANDILA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39309924
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000658329
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 mai 2018
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. GENERAL MIHAIL CERCHEZ, NR.8, AP.2
Cod poștal
550085
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2025, GANDILA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 890.982 lei, un profit net de 138.094 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 214.131 lei2019 · Cifra de afaceri: 207.912 lei2020 · Cifra de afaceri: 104.278 lei2021 · Cifra de afaceri: 140.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 413.564 lei2023 · Cifra de afaceri: 444.560 lei2024 · Cifra de afaceri: 569.234 lei2025 · Cifra de afaceri: 890.982 lei2018 · Profit net: 33.798 lei2019 · Profit net: 75.797 lei2020 · Profit net: 32.845 lei2021 · Profit net: −22.468 lei2022 · Profit net: 195.703 lei2023 · Profit net: 170.669 lei2024 · Profit net: 130.010 lei2025 · Profit net: 138.094 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 214.131 lei'182019: 207.912 lei'192020: 104.278 lei'202021: 140.900 lei'212022: 413.564 lei'222023: 444.560 lei'232024: 569.234 lei'242025: 890.982 lei891 mii'25
Profit net lei
2018: 33.798 lei'182019: 75.797 lei'192020: 32.845 lei'202021: −22.468 lei−22 mii'212022: 195.703 lei196 mii'222023: 170.669 lei'232024: 130.010 lei'242025: 138.094 lei138 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GANDILA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 890.982 lei în creștere față de 2024 138.094 lei în creștere față de 2024 107.673 lei în scădere față de 2024 266.243 lei 295.400 lei 453.970 lei 1
2024 569.234 lei în creștere față de 2023 130.010 lei în scădere față de 2023 130.283 lei în creștere față de 2023 296.350 lei 279.819 lei 445.886 lei 1 în scădere față de 2023
2023 444.560 lei în creștere față de 2022 170.669 lei în scădere față de 2022 44.878 lei în creștere față de 2022 237.934 lei 293.489 lei 486.545 lei 3 în creștere față de 2022
2022 413.564 lei în creștere față de 2021 195.703 lei în creștere față de 2021 39.261 lei în creștere față de 2021 27.818 lei 327.318 lei 315.875 lei 1
2021 140.900 lei în creștere față de 2020 −22.468 lei în scădere față de 2020 20.590 lei în scădere față de 2020 50.650 lei 90.112 lei 120.172 lei —
2020 104.278 lei în scădere față de 2019 32.845 lei în scădere față de 2019 35.674 lei în scădere față de 2019 81.234 lei 97.080 lei 142.640 lei 1 în scădere față de 2019
2019 207.912 lei în scădere față de 2018 75.797 lei în creștere față de 2018 37.168 lei în creștere față de 2018 25.955 lei 121.009 lei 109.796 lei 3 în scădere față de 2018
2018 214.131 lei 33.798 lei 14.686 lei 37.779 lei 10.581 lei 33.998 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare