GARDA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 16651960, Nr. Reg. Com. J2004001416046. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 4 august 2004. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. 9 MAI, NR.15, BL.15, SC.A, AP.1, cod poștal 600025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GARDA SRL
- CUI
- 16651960
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004001416046
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 4 august 2004
- Județ
- Bacău
- Sediul social
- JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. 9 MAI, NR.15, BL.15, SC.A, AP.1
- Cod poștal
- 600025
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4100
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, GARDA SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.000 lei, o pierdere netă de 7.524 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.000 lei | −7.524 lei în creștere față de 2024 | 110.791 lei în creștere față de 2024 | 429.491 lei | 86.669 lei | 405.369 lei | 0 |
| 2024 | — | −7.994 lei în scădere față de 2023 | 107.499 lei în scădere față de 2023 | 429.491 lei | 90.901 lei | 412.893 lei | 0 |
| 2023 | — | 155.831 lei în scădere față de 2022 | 119.484 lei în scădere față de 2022 | 429.491 lei | 186.330 lei | 496.337 lei | 0 |
| 2022 | 2.200 lei în creștere față de 2021 | 593.756 lei în creștere față de 2021 | 368.950 lei în scădere față de 2021 | 652.654 lei | 56.801 lei | 340.505 lei | 0 în scădere față de 2021 |
| 2021 | 1.800 lei | −29.272 lei în scădere față de 2020 | 1.614.666 lei în creștere față de 2020 | 835.830 lei | 525.586 lei | −253.250 lei | 1 |
| 2020 | 1.800 lei în scădere față de 2019 | 110.284 lei în creștere față de 2019 | 1.152.026 lei în scădere față de 2019 | 835.830 lei | 92.218 lei | −223.978 lei | 1 |
| 2019 | 16.115 lei în creștere față de 2018 | −66.536 lei în creștere față de 2018 | 1.351.472 lei în creștere față de 2018 | 845.258 lei | 171.952 lei | −334.262 lei | 1 |
| 2018 | 2.500 lei în scădere față de 2017 | −87.147 lei în scădere față de 2017 | 1.304.415 lei în creștere față de 2017 | 854.925 lei | 181.764 lei | −267.726 lei | 1 |
| 2017 | 457.170 lei în creștere față de 2016 | −18.136 lei în creștere față de 2016 | 1.299.949 lei în scădere față de 2016 | 870.550 lei | 248.820 lei | −180.579 lei | 1 |
| 2016 | 2.500 lei | −24.829 lei | 1.550.929 lei | 895.550 lei | 430.399 lei | −224.980 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
