GARDENS FACTORY S.R.L.

GARDENS FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39821346, Nr. Reg. Com. J22/2312/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8130 - Activitati de intetinere peisagistica. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA GRIGORE GHICA VODĂ, NR.62, cod poștal 700496. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GARDENS FACTORY S.R.L.
CUI
39821346
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/2312/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA GRIGORE GHICA VODĂ, NR.62
Cod poștal
700496
Cod CAEN
8130
Domeniu de activitate
Activitati de intetinere peisagistica

Situații financiare

În 2025, GARDENS FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 101.498 lei, un profit net de 82.790 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20182019202020222023202420252018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 650 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.620 lei2022 · Cifra de afaceri: 115.325 lei2023 · Cifra de afaceri: 37.080 lei2024 · Cifra de afaceri: 21.270 lei2025 · Cifra de afaceri: 101.498 lei2018 · Profit net: −479 lei2019 · Profit net: 444 lei2020 · Profit net: 10.331 lei2022 · Profit net: 109.800 lei2023 · Profit net: 23.917 lei2024 · Profit net: 16.313 lei2025 · Profit net: 82.790 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 650 lei20192020: 10.620 lei20202022: 115.325 lei115 mii20222023: 37.080 lei20232024: 21.270 lei20242025: 101.498 lei101 mii2025
Profit net lei
2018: −479 lei−47920182019: 444 lei20192020: 10.331 lei20202022: 109.800 lei110 mii20222023: 23.917 lei20232024: 16.313 lei20242025: 82.790 lei83 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GARDENS FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 101.498 lei în creștere față de 2024 82.790 lei în creștere față de 2024 3.063 lei în creștere față de 2024 1.528 lei 84.569 lei 83.034 lei —
2024 21.270 lei în scădere față de 2023 16.313 lei în scădere față de 2023 2.483 lei în creștere față de 2023 2.723 lei 16.334 lei 16.574 lei —
2023 37.080 lei în scădere față de 2022 23.917 lei în scădere față de 2022 2.072 lei în scădere față de 2022 3.918 lei 72.115 lei 73.961 lei —
2022 115.325 lei în creștere față de 2020 109.800 lei în creștere față de 2020 3.362 lei în creștere față de 2020 1.130 lei 112.276 lei 110.044 lei —
2020 10.620 lei în creștere față de 2019 10.331 lei în creștere față de 2019 25 lei în scădere față de 2019 — 10.521 lei 10.496 lei 0
2019 650 lei în creștere față de 2018 444 lei în creștere față de 2018 543 lei în scădere față de 2018 0 lei 708 lei 165 lei 0
2018 0 lei −479 lei 692 lei 91 lei 322 lei −279 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare