GARDEROBA SHOP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37386912, Nr. Reg. Com. J2017005205400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR GAROAFEI, NR.35, CAMERA 3, cod poștal 051232. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GARDEROBA SHOP SRL
- CUI
- 37386912
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017005205400
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 aprilie 2017
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR GAROAFEI, NR.35, CAMERA 3
- Cod poștal
- 051232
- Cod CAEN
- 4933
- Domeniu de activitate
- Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)
Situații financiare
În 2025, GARDEROBA SHOP SRL a raportat o cifră de afaceri de 100.297 lei, un profit net de 28.933 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.297 lei în creștere față de 2024 | 28.933 lei în creștere față de 2024 | 52.341 lei în creștere față de 2024 | 65.702 lei | 16.462 lei | 29.823 lei | — |
| 2024 | 55.113 lei în creștere față de 2023 | 9.300 lei în creștere față de 2023 | 17.488 lei în scădere față de 2023 | — | 18.378 lei | 890 lei | — |
| 2023 | 29.548 lei în scădere față de 2022 | −1.356 lei în scădere față de 2022 | 25.697 lei în creștere față de 2022 | 622 lei | 16.665 lei | −8.410 lei | — |
| 2022 | 60.990 lei în creștere față de 2021 | 1.171 lei în scădere față de 2021 | 14.731 lei în scădere față de 2021 | 622 lei | 7.055 lei | −7.054 lei | 1 |
| 2021 | 34.917 lei în creștere față de 2020 | 1.768 lei în creștere față de 2020 | 25.812 lei în creștere față de 2020 | 622 lei | 16.965 lei | −8.225 lei | 1 |
| 2020 | 2.898 lei în creștere față de 2019 | −5.614 lei în scădere față de 2019 | 16.319 lei în creștere față de 2019 | 622 lei | 5.704 lei | −9.993 lei | 1 |
| 2019 | 0 lei în scădere față de 2018 | 0 lei în scădere față de 2018 | 10.651 lei | 622 lei | 5.650 lei | −4.379 lei | — |
| 2018 | 954 lei în scădere față de 2017 | 67 lei în creștere față de 2017 | 10.651 lei în scădere față de 2017 | 622 lei | 5.650 lei | −4.379 lei | — |
| 2017 | 1.751 lei | −4.646 lei | 10.660 lei | 622 lei | 5.592 lei | −4.446 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
