GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L.

GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 39887790, Nr. Reg. Com. J2018000638529. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 19 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT PLOPŞORU COM. DAIA, STR. CAISULUI, NR.29, cod poștal 087071. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39887790
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000638529
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 septembrie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT PLOPŞORU COM. DAIA, STR. CAISULUI, NR.29
Cod poștal
087071
Cod CAEN
2361
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din beton pentru constructii

Situații financiare

În 2025, GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 607.589 lei, o pierdere netă de 7.543 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20182019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 84.434 lei2021 · Cifra de afaceri: 482.063 lei2022 · Cifra de afaceri: 606.663 lei2023 · Cifra de afaceri: 456.367 lei2024 · Cifra de afaceri: 605.727 lei2025 · Cifra de afaceri: 607.589 lei2018 · Profit net: −929 lei2019 · Profit net: −9.707 lei2021 · Profit net: 143.774 lei2022 · Profit net: 30.943 lei2023 · Profit net: −50.257 lei2024 · Profit net: −18.733 lei2025 · Profit net: −7.543 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 84.434 lei20192021: 482.063 lei20212022: 606.663 lei20222023: 456.367 lei20232024: 605.727 lei20242025: 607.589 lei608 mii2025
Profit net lei
2018: −929 lei20182019: −9.707 lei20192021: 143.774 lei144 mii20212022: 30.943 lei20222023: −50.257 lei−50 mii20232024: −18.733 lei20242025: −7.543 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 607.589 lei în creștere față de 2024 −7.543 lei în creștere față de 2024 258.066 lei în scădere față de 2024 149.425 lei 168.638 lei 59.997 lei 5 în scădere față de 2024
2024 605.727 lei în creștere față de 2023 −18.733 lei în creștere față de 2023 279.986 lei în creștere față de 2023 166.905 lei 180.621 lei 67.540 lei 6 în creștere față de 2023
2023 456.367 lei în scădere față de 2022 −50.257 lei în scădere față de 2022 217.835 lei în creștere față de 2022 117.600 lei 186.778 lei 86.543 lei 4
2022 606.663 lei în creștere față de 2021 30.943 lei în scădere față de 2021 198.387 lei în creștere față de 2021 141.109 lei 194.078 lei 136.800 lei 4
2021 482.063 lei în creștere față de 2019 143.774 lei în creștere față de 2019 4.435 lei în scădere față de 2019 45.333 lei 64.959 lei 105.857 lei 4 în creștere față de 2019
2019 84.434 lei −9.707 lei în scădere față de 2018 43.157 lei în creștere față de 2018 — 32.721 lei −10.436 lei 1
2018 — −929 lei 9.726 lei 108 lei 8.889 lei −729 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare