GASTHAUS & ARL S.R.L.

GASTHAUS & ARL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39085584, Nr. Reg. Com. J35/969/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 26 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.18, CAMERA 1, cod poștal 305400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GASTHAUS & ARL S.R.L.
CUI
39085584
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/969/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 martie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.18, CAMERA 1
Cod poștal
305400
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2024, GASTHAUS & ARL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.513 lei, o pierdere netă de 29.029 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 98.263 lei2020 · Cifra de afaceri: 32.691 lei2021 · Cifra de afaceri: 25.643 lei2022 · Cifra de afaceri: 45.681 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.740 lei2024 · Cifra de afaceri: 35.513 lei2018 · Profit net: −54.550 lei2019 · Profit net: −47.739 lei2020 · Profit net: −16.137 lei2021 · Profit net: −15.433 lei2022 · Profit net: 6.691 lei2023 · Profit net: −30.105 lei2024 · Profit net: −29.029 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 98.263 lei98 mii20192020: 32.691 lei20202021: 25.643 lei20212022: 45.681 lei20222023: 44.740 lei20232024: 35.513 lei36 mii2024
Profit net lei
2018: −54.550 lei−55 mii20182019: −47.739 lei20192020: −16.137 lei20202021: −15.433 lei20212022: 6.691 lei7 mii20222023: −30.105 lei20232024: −29.029 lei−29 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GASTHAUS & ARL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 35.513 lei în scădere față de 2023 −29.029 lei în creștere față de 2023 203.156 lei în creștere față de 2023 83 lei 16.534 lei −186.539 lei 1
2023 44.740 lei în scădere față de 2022 −30.105 lei în scădere față de 2022 160.548 lei în creștere față de 2022 1.156 lei 1.882 lei −157.510 lei 1
2022 45.681 lei în creștere față de 2021 6.691 lei în creștere față de 2021 142.115 lei în scădere față de 2021 14.035 lei 675 lei −127.405 lei 1
2021 25.643 lei în scădere față de 2020 −15.433 lei în creștere față de 2020 161.733 lei în scădere față de 2020 27.612 lei 26 lei −134.095 lei 1
2020 32.691 lei în scădere față de 2019 −16.137 lei în creștere față de 2019 164.299 lei în scădere față de 2019 42.593 lei 3.481 lei −118.225 lei 1 în scădere față de 2019
2019 98.263 lei −47.739 lei în creștere față de 2018 167.977 lei în creștere față de 2018 57.604 lei 8.284 lei −102.089 lei 2
2018 — −54.550 lei 127.400 lei 7.148 lei 65.902 lei −54.350 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare