GATAV INNOVATIVE S.R.L.

GATAV INNOVATIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 40051925, Nr. Reg. Com. J21/717/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2512 - Fabricarea de usi si ferestre din metal. Societatea a fost înființată la data de 25 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, ŞOS. BUZĂULUI, NR.3, PARTER,CLADIREA C 1,BIROUL NR.2, cod poștal 925300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GATAV INNOVATIVE S.R.L.
CUI
40051925
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/717/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 octombrie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, ŞOS. BUZĂULUI, NR.3, PARTER,CLADIREA C 1,BIROUL NR.2
Cod poștal
925300
Cod CAEN
2512
Domeniu de activitate
Fabricarea de usi si ferestre din metal

Situații financiare

În 2025, GATAV INNOVATIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.008 lei, o pierdere netă de 75.164 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 147.941 lei2020 · Cifra de afaceri: 288.826 lei2021 · Cifra de afaceri: 284.897 lei2022 · Cifra de afaceri: 271.006 lei2023 · Cifra de afaceri: 275.732 lei2024 · Cifra de afaceri: 253.603 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.008 lei2018 · Profit net: −222 lei2019 · Profit net: 86.436 lei2020 · Profit net: 784 lei2021 · Profit net: 10.816 lei2022 · Profit net: 7.060 lei2023 · Profit net: 31.470 lei2024 · Profit net: 73.070 lei2025 · Profit net: −75.164 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 147.941 lei20192020: 288.826 lei289 mii20202021: 284.897 lei20212022: 271.006 lei20222023: 275.732 lei20232024: 253.603 lei20242025: 6.008 lei6 mii2025
Profit net lei
2018: −222 lei'182019: 86.436 lei86 mii'192020: 784 lei'202021: 10.816 lei'212022: 7.060 lei'222023: 31.470 lei'232024: 73.070 lei'242025: −75.164 lei−75 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GATAV INNOVATIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.008 lei în scădere față de 2024 −75.164 lei în scădere față de 2024 16.942 lei în scădere față de 2024 — 140.601 lei 123.659 lei 1
2024 253.603 lei în scădere față de 2023 73.070 lei în creștere față de 2023 34.248 lei în scădere față de 2023 31.992 lei 211.870 lei 209.614 lei 1
2023 275.732 lei în creștere față de 2022 31.470 lei în creștere față de 2022 106.622 lei în creștere față de 2022 63.983 lei 179.183 lei 136.544 lei —
2022 271.006 lei în scădere față de 2021 7.060 lei în scădere față de 2021 62.234 lei în scădere față de 2021 95.974 lei 71.334 lei 105.074 lei 6 în scădere față de 2021
2021 284.897 lei în scădere față de 2020 10.816 lei în creștere față de 2020 264.636 lei în scădere față de 2020 127.965 lei 234.685 lei 98.014 lei 9 în creștere față de 2020
2020 288.826 lei în creștere față de 2019 784 lei în scădere față de 2019 279.082 lei în creștere față de 2019 159.956 lei 47.136 lei 87.198 lei 6
2019 147.941 lei 86.436 lei în creștere față de 2018 216.275 lei în creștere față de 2018 191.947 lei 110.742 lei 86.414 lei —
2018 — −222 lei 222 lei — 200 lei −22 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare