GATERNIC HISON SRL

GATERNIC HISON SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 38062930, Nr. Reg. Com. J2017001405330. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1611 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT MĂNĂSTIREA HUMORULUI COM. MĂNĂSTIREA HUMORULUI, STR. TOADER BUBUIOG, NR.12, cod poștal 727355. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GATERNIC HISON SRL
CUI
38062930
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001405330
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2017
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT MĂNĂSTIREA HUMORULUI COM. MĂNĂSTIREA HUMORULUI, STR. TOADER BUBUIOG, NR.12
Cod poștal
727355
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1611
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2025, GATERNIC HISON SRL a raportat o cifră de afaceri de 421.644 lei, o pierdere netă de 7.818 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 49.881 lei2018 · Cifra de afaceri: 233.161 lei2019 · Cifra de afaceri: 354.133 lei2020 · Cifra de afaceri: 348.001 lei2021 · Cifra de afaceri: 502.122 lei2022 · Cifra de afaceri: 461.197 lei2023 · Cifra de afaceri: 478.419 lei2024 · Cifra de afaceri: 292.828 lei2025 · Cifra de afaceri: 421.644 lei2017 · Profit net: −5.124 lei2018 · Profit net: 22.673 lei2019 · Profit net: 61.766 lei2020 · Profit net: 40.635 lei2021 · Profit net: 22.912 lei2022 · Profit net: −64.202 lei2023 · Profit net: −38.034 lei2024 · Profit net: −91.212 lei2025 · Profit net: −7.818 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 49.881 lei'172018: 233.161 lei'182019: 354.133 lei'192020: 348.001 lei'202021: 502.122 lei502 mii'212022: 461.197 lei'222023: 478.419 lei'232024: 292.828 lei'242025: 421.644 lei422 mii'25
Profit net lei
2017: −5.124 lei'172018: 22.673 lei'182019: 61.766 lei62 mii'192020: 40.635 lei'202021: 22.912 lei'212022: −64.202 lei'222023: −38.034 lei'232024: −91.212 lei−91 mii'242025: −7.818 lei−8 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GATERNIC HISON SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 421.644 lei în creștere față de 2024 −7.818 lei în creștere față de 2024 135.288 lei în scădere față de 2024 — 27.082 lei −108.206 lei 2
2024 292.828 lei în scădere față de 2023 −91.212 lei în scădere față de 2023 139.270 lei în creștere față de 2023 4.618 lei 34.265 lei −100.387 lei 2 în scădere față de 2023
2023 478.419 lei în creștere față de 2022 −38.034 lei în creștere față de 2022 104.983 lei în scădere față de 2022 10.869 lei 84.939 lei −9.175 lei 3
2022 461.197 lei în scădere față de 2021 −64.202 lei în scădere față de 2021 111.384 lei în creștere față de 2021 17.588 lei 172.655 lei 78.859 lei 3 în creștere față de 2021
2021 502.122 lei în creștere față de 2020 22.912 lei în scădere față de 2020 94.499 lei în creștere față de 2020 2.625 lei 234.935 lei 143.061 lei 2 în scădere față de 2020
2020 348.001 lei în scădere față de 2019 40.635 lei în scădere față de 2019 74.498 lei în creștere față de 2019 3.562 lei 191.085 lei 120.149 lei 3 în creștere față de 2019
2019 354.133 lei în creștere față de 2018 61.766 lei în creștere față de 2018 68.297 lei în creștere față de 2018 4.500 lei 143.311 lei 79.514 lei 2
2018 233.161 lei în creștere față de 2017 22.673 lei în creștere față de 2017 47.867 lei în creștere față de 2017 2.531 lei 63.085 lei 17.749 lei 2
2017 49.881 lei −5.124 lei 17.638 lei 2.906 lei 9.808 lei −4.924 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare