GAV FARMING S.R.L.

GAV FARMING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 40748940, Nr. Reg. Com. J2019000260093. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, SAT PERIŞORU ORŞ. IANCA, , NR.393, CONSTRUCTIA C1. CAM.2, cod poștal 815204. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAV FARMING S.R.L.
CUI
40748940
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000260093
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2019
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, SAT PERIŞORU ORŞ. IANCA, , NR.393, CONSTRUCTIA C1. CAM.2
Cod poștal
815204
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, GAV FARMING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.394.661 lei, un profit net de 281.936 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 587.563 lei2020 · Cifra de afaceri: 974.401 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.492.608 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.214.752 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.300.768 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.992.247 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.394.661 lei2019 · Profit net: 318.162 lei2020 · Profit net: 552.430 lei2021 · Profit net: 1.738.310 lei2022 · Profit net: 912.246 lei2023 · Profit net: 126.031 lei2024 · Profit net: 140.051 lei2025 · Profit net: 281.936 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 587.563 lei20192020: 974.401 lei20202021: 2.492.608 lei2,5 mil.20212022: 1.214.752 lei20222023: 2.300.768 lei20232024: 1.992.247 lei20242025: 2.394.661 lei2,4 mil.2025
Profit net lei
2019: 318.162 lei20192020: 552.430 lei20202021: 1.738.310 lei1,7 mil.20212022: 912.246 lei20222023: 126.031 lei20232024: 140.051 lei20242025: 281.936 lei282 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAV FARMING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.394.661 lei în creștere față de 2024 281.936 lei în creștere față de 2024 2.302.909 lei în creștere față de 2024 3.131.706 lei 1.164.507 lei 1.993.304 lei 1 în scădere față de 2024
2024 1.992.247 lei în scădere față de 2023 140.051 lei în creștere față de 2023 2.126.728 lei în creștere față de 2023 2.707.914 lei 1.130.182 lei 1.711.368 lei 2
2023 2.300.768 lei în creștere față de 2022 126.031 lei în scădere față de 2022 2.079.776 lei în creștere față de 2022 2.829.324 lei 817.519 lei 1.571.317 lei 2
2022 1.214.752 lei în scădere față de 2021 912.246 lei în scădere față de 2021 1.260.703 lei în creștere față de 2021 1.733.275 lei 1.124.874 lei 1.597.465 lei 2
2021 2.492.608 lei în creștere față de 2020 1.738.310 lei în creștere față de 2020 546.423 lei în creștere față de 2020 918.754 lei 1.386.772 lei 1.759.103 lei 2 în creștere față de 2020
2020 974.401 lei în creștere față de 2019 552.430 lei în creștere față de 2019 57.502 lei în creștere față de 2019 222.183 lei 616.639 lei 781.320 lei 1
2019 587.563 lei 318.162 lei 15.827 lei 50 lei 332.271 lei 318.362 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare