GAVACI SOLUTIONS 2020 S.R.L.

GAVACI SOLUTIONS 2020 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 42969637, Nr. Reg. Com. J2020002170132. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 26 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. CONSTANŢEI, NR.15, (CAMERA 1), BL.E1, SC.A, ET.4, AP.13, cod poștal 905700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAVACI SOLUTIONS 2020 S.R.L.
CUI
42969637
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002170132
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 august 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. CONSTANŢEI, NR.15, (CAMERA 1), BL.E1, SC.A, ET.4, AP.13
Cod poștal
905700
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, GAVACI SOLUTIONS 2020 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.111.806 lei, un profit net de 96.934 lei și un număr mediu de 34 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 356.203 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.409.870 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.891.875 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.999.737 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.948.790 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.111.806 lei2020 · Profit net: 26.687 lei2021 · Profit net: 93.560 lei2022 · Profit net: 42.432 lei2023 · Profit net: 140.402 lei2024 · Profit net: 160.876 lei2025 · Profit net: 96.934 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 356.203 lei20202021: 2.409.870 lei20212022: 2.891.875 lei20222023: 2.999.737 lei20232024: 2.948.790 lei20242025: 3.111.806 lei3,1 mil.2025
Profit net lei
2020: 26.687 lei20202021: 93.560 lei20212022: 42.432 lei20222023: 140.402 lei20232024: 160.876 lei161 mii20242025: 96.934 lei97 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAVACI SOLUTIONS 2020 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.111.806 lei în creștere față de 2024 96.934 lei în scădere față de 2024 242.344 lei în scădere față de 2024 106.822 lei 332.762 lei 197.240 lei 34
2024 2.948.790 lei în scădere față de 2023 160.876 lei în creștere față de 2023 255.775 lei în scădere față de 2023 104.734 lei 318.342 lei 167.301 lei 34 în scădere față de 2023
2023 2.999.737 lei în creștere față de 2022 140.402 lei în creștere față de 2022 388.176 lei în creștere față de 2022 105.483 lei 405.422 lei 122.729 lei 36 în scădere față de 2022
2022 2.891.875 lei în creștere față de 2021 42.432 lei în scădere față de 2021 371.155 lei în scădere față de 2021 104.030 lei 309.797 lei 42.672 lei 41 în scădere față de 2021
2021 2.409.870 lei în creștere față de 2020 93.560 lei în creștere față de 2020 403.841 lei în creștere față de 2020 87.132 lei 410.509 lei 93.800 lei 44 în creștere față de 2020
2020 356.203 lei 26.687 lei 263.171 lei 59.721 lei 230.337 lei 26.887 lei 10

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare